Příspěvky uživatele - pl31

Morusa, 27.7.2023 Obsahuje fotku
Pozdravujem, Chcem sa spytat, je toto strom moruse cernoplodej?
Identifikácia stromu, 1.4.2023 Obsahuje fotku
Prosim Vás vie niekto identifikovať tento ešte nerozkvitnuty strom?
Choroba paradajok, 12.5.2022 Obsahuje fotku
Pozdravujem, Chcel by som Vas poprosit o radu, o aku chorobu paradajok sa jedna? Taketo akoby uschnute listy sa objavili na asi 4ks extremne a na dalsich 5 v mensom rozsahu. Paradajky som len pred vcerom vysadil na miesto v skleniku, avsak... celý příspěvek >
Vyhrievany sklenik, 9.4.2022
Dobry den, Chcem sa spytat aku teplotu je nutne udrzat pocas noci v skleniku v ktorom mam sadenice papriky a chilli? Vopred Dakujem za rady!
Nerodiaca Ringlota Ontario, 21.4.2021
Dakujem.
Nerodiaca Ringlota Ontario, 21.4.2021
Zdravim Vsetkych a prosim o radu, Mam zasadene dve Ringloty 1x Excalybur a 1x Ontario. Zasadene v roku 2017. Obe Ringloty su na podpniku Vanovicky myrobalan. Problem je vsak s odrodou Ontario, ktora este ani raz nekvitla a opat aj v tomto... celý příspěvek >
Merunky vyschnute kvetne puciky, 12.4.2021
V poriadku, Dakujem za fundovanu odpoved Pani!
Merunky vyschnute kvetne puciky, 12.4.2021
To naozaj mohli takto poskodit nerozvinute puciky? masaker 
Merunky vyschnute kvetne puciky, 12.4.2021 Obsahuje fotku
Dalsie foto
Merunky vyschnute kvetne puciky, 12.4.2021 Obsahuje fotku
Dobry den, Prosim o radu, v tomto roku mam na oboch marhuliach poskodenych 95% kvetnych pucikov, ktore vobec nevyrasili. Kym kvetne puciky su vyschnute, listove puciky nie, tie zacinaju rasit. Pri kratkych obrastoch su niektore uplne vyschnute.... celý příspěvek >
Oddialenie kvitnutia ovocnych drevin / priprava Jar 2021, 15.4.2020
Zdravim, Dnes u nas na VS mraz -4,3°C, odniesli si to rozkvitnite broskyne, slivky... marhule to uz maju za sebou, kedze toto bol 3 tyzden po sebe silny mraz. Buduci tyzden ma prist opat dalsie ochladenie, takze ocakacam dalsie skody a uz aj na... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 19.3.2020
U nas na Vychodnom Slonesku od Nedele 3°C cez den a v noci mraz -4°C. Zajtra este 17°C a v Sobotu 9°C, ja len dufam ze sa to vydrzi a marhule nevykvitnu. Uz sa rozbehli aj broskyne aj hrusky, jablone su cca 3-4 dni za hruskami. Ja len verim ze sa to... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 16.3.2020 Obsahuje fotku
Zdravim, U nas rovnaky problem, dnes bol mraz do -6°C, prikladam foto stavu kvetnych pucikov... Verim stale ze to vydrzali. Pocas tyzdna bude teplo, Streda +16°C a bude to pozvolne padat k 6°C v Nedelu. Tuto noc by mali zacat dalsie mrazy cca 4... celý příspěvek >
Aku Slivku?, 29.2.2020
Zdravim, Chcel by som sa spytat aku odrodu slivky by ste mi poradili zasadit... Mam Valjevku, Hagantu a Kralovnu Viktoriu...  Dakujem Peter
Aku marhulu k Silvercot a Hardrand?, 29.2.2020
Zdravim, Planujem na jar zasadit este jednu marhulu... Mam uz dve 2 rocne stromy Silvercot a Hardrand, a tak by som potreboval radu aku odrodu by ste si zasadili k tymto dvom? Dakujem Peter
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika