Příspěvky uživatele - Tom28

Modřín 1.5 metru za rok, 14.4.2024
Ano váš příspěvek má smysl A jsem si vědom že tyto stromy nesou rizika jak pro dům tak trať ale také vidím že kolem železnice stojí vysoké stromy které jsou potencionálním rizikem a přesto tam rostou. Mám prostě velké stromy rád vnímám je více jak... celý příspěvek >
Modřín 1.5 metru za rok, 13.4.2024
Ok. Děkuji za názory to by mohlo dávat smysl...
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024
Pro představu jsou vzadu u té trnky...
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024 Obsahuje fotku
Foto
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024
Když je vám to jedno tak nepište komentáře...
Modřín 1.5 metru za rok, 11.4.2024
Jako že každý kdo má v zahradě modřín opadavý je nerozumný? 😂😂😂
Modřín 1.5 metru za rok, 11.4.2024
Ahoj mám dotaz. Na zahradě jsem vysadil pár modřinu. Dělají mi opravdu radost. Hned prvních pár kusů co jsem prvnímprvním rokem zasadil mě prekvapili jak hezky prirustají. Jeden obzvlášť. Dává více jak 1.5 m za rok. Poslední rok tipuji tak 1.8 m.... celý příspěvek >
Poraďte vysokou borovici do vyšších poloh, 15.3.2024
No nijak zvlášť. Prostě jsem chtěl semmenač bez jakéhokoliv přívlastku " Kultivaru" Člověk asi ani nemůže na 100 procent spoléhat co mu jaký prodejce prodá. Ale jen podle ročních přírůstků a robustnosti jednotlivých přírůstků je vidět že, to bude asi... celý příspěvek >
Poraďte vysokou borovici do vyšších poloh, 12.3.2024
Zkuste se podívat na borovice těžká"žlutá“ mám na pozemku, lesní, černou, těžkou i Huangshanskou nebo jak ji to říká... vlhčí prostředí jilovita puda, lehká mrazová kotlina poblíž řeky, mlhy, tak 600 metrů nad mořem. Jediná ta poslední moc neprirustá... celý příspěvek >
Uvadá sekvoj, 10.9.2023 Obsahuje fotku
Děkuji za tipy. Jinak další kus to odnesl. Udělal jsem nějaký postrik tak uvidím dál. Jinak máte ještě někdo tip co je to. Také plíseň? Nebo něco jiného?
Uvadá sekvoj, 29.8.2023 Obsahuje fotku
Chápu že to tak může vypadat protože jsem fotil po zalití ale snažím se to mít vlhké nikoli prelite. Tady fotka prvního sazenice včetně kořenového systému a vlhkosti půdy. Přišla mi v pohodě že kořeny makají ale vršek prostě pomalu ale jistě... celý příspěvek >
Uvadá sekvoj, 29.8.2023 Obsahuje fotku
Tak mám tu další dva. U všech jsou kořeny pěkné konce kořenů zvětšené rostoucí... Jen mi přijde jako kdyby se něco u nich dělo s kmínkem. Viz foto. Dole je takový tmavý jako přepečeny a na dalších fotkách je vidět jak výše do konce fialový. Může, to... celý příspěvek >
Bul lesní zlámané větve, 4.7.2023 Obsahuje fotku
Ahoj všichni dnes jdu kolem baráku na pravidelnou prohlídku a najdu dvě velké ulomene větve ve výšce 4 a 6 metrech? Je možné aby praskl sami od sebe pod vahou listů? Je to běžný princip jak se kmen buku čistí od větví? Jinak si to neumím vysvětlit?... celý příspěvek >
Uvadá sekvoj, 19.6.2023 Obsahuje fotku
Ahoj mohl by mi někdo pomoci rozklíčovat co se ním děje? Postupně se začaly ohýbat letošní nové přírůstky. Co by to mohlo způsobit? Všechny zalevam stejně a tento jeden nějak uvadá...
Smrk sitka, 15.11.2022
Dekuji... No nejake místo tu mám... Než sekat nevyužitou louku budu se těšit z rostoucích stromů... Už tu našlo domov asi dvacet Sekvojovcu pár douglasek tak snad když to tu vydrží jednou to bude zajímavé místo s velikány rostlinné říše 🙃.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika