Příspěvky uživatele - Jirka777

Ovocné stromky nerostou, 9.8.2017
Dík za radu.Napadlo mě ještě co použít nějaký ten herbicid, ale nechci mít v půdě chemii a nevypadlo by to hezky kolem těch stromků.
Ovocné stromky nerostou, 9.8.2017
Pomezek je v jižních Čechách, Kukle -malá vesnice u Tálína 450m.n.m.Snad tam Sirius půjde.Četl jsem, že Sirius může být i ve středních polohách.Kdyžtak ho přeroubuju na odolnější odrůdu.Horší to bude s tím hnojením a hlavně oddrnováním.Byla tam... celý příspěvek >
Ovocné stromky nerostou, 9.8.2017
To jsem si teda pořádně zavařil.Takže každý stromek mělce prokypřit, aby se nepoškodily kořeny? A mám je přihnojit a popř. čím?  Budu mít postaráno o zábavu.Ale moje chyba.Měl sem si o tom zjistit víc informací než sem začal sázet.Měl jsem... celý příspěvek >
Ovocné stromky nerostou, 9.8.2017
Většina stromků je na MM106.Některé stromky jsou na A2,dva jsou i na semenáči.Ale pravda mám tam i stromky na M7 a M26 (odrůdy jsem nesehnal na vyšší podnoži.).Ale těch je menšina.Polokmeny jsou jen tři stromky.(Rubinola, Topaz,Panenské).Ty jsem... celý příspěvek >
Ovocné stromky nerostou, 9.8.2017 Obsahuje fotku
Před 2 lety jsem na zahradě vysázel ovocné stromky především jabloně.Většina z nich nemá skoro žádné přírůstky.Daří se akorát několika stromkům které jsou vysazeny podél velkého stromu.Například odrůdy Sirius a Lucy rostou jako z vody.U stromků byl... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika