Příspěvky uživatele - vontum

Zelená dýně, 21.11.2022 Obsahuje fotku
Zdravím. Nemá někdo tušení o jaký zelený druh dýně se jedná? 
Odrůda salátu, 7.3.2019
Zdravím. Před nějakým časem jsem někde v TV zaslechl o nějaké nově vyšlechtěné odrůdě hlávkového a ledového salátu v jednom, prý velice chutném.  Nemá někdo ponětí o jakou odrůdu se jedná? 
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 6.5.2018
Taky se mi už v kelímcích vyvracejí, už chtějí ven. Z těch mrazíků už ani tak strach nemám, spíše z toho větrného počasí co u nás nyní je. A to je skoro každý den. A tohle rostlinky moc rádi nemají. 
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 5.5.2018
Pánové a dámo. Moc děkuji za Vaše postřehy a zkušenosti, asi se do toho o víkendu pustím. 
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 4.5.2018
Zdravím. Takové odlehčené téma. Stále sleduji předpověd počasí a zdá se že letos žádné přízemní mrazíky již nehrozí, nicméně stále váhám. Měl už někdo odvahu vysadit letos ven na záhonek rajčata a papriky, dřív než je obvyklé, čili po... celý příspěvek >
Rybíz a angrešt, 2.4.2018
Moc díky za tipy, vypadají zajímavě, dokonce je prodává málokdo. A nějaký tip na rybíz ale červený? 
Rybíz a angrešt, 1.4.2018
Dobrý den. Chci si zase po letech, kdy jsem je neměl, vyzkoušet zasadit nějaký rybíz a angrešt. Neporadí někdo zkušenější nějakou dobrou a odolnou odrůdu stromkového rybízu černého a červeného a stromkového červeného angreštu? 
Výběr jehličnanu, 18.8.2017
Může být i Taxus baccata Semperaurera čili zlatý tis? 
Výběr jehličnanu, 6.8.2017
Poradí někdo vhodný druh jehličnanu který doroste max. do 2-3 metrů ale především snese polostín až stín? 
Rajčata - co to je?, 18.7.2017
Díky.
Rajčata - co to je?, 17.7.2017
Takže vápník. To mě sice trošku překvapuje poněvadž na podzim jsem na záhonek naházel snad půl pytle vápenného hydrátu ale nevadí, zkusím použít Wuxal Calcium na listy. Díky za tip. 
Rajčata - co to je?, 17.7.2017 Obsahuje fotku
Nemáte někdo ponětí o co se jedná? Tyhle černé flíčky zespodu se objevily asi u 6 nebo 7 ks rajčat. Vše ostatní včetně listů zatím v pohodě. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika