Příspěvky uživatele - Vloušek

Co je to za rostlinu?, 16.5.2019 Obsahuje fotku
Tak jsem se k tomu nafocení dostal až včera. Vyfotil jsem znovu tu nadzemní část, tedy listy a pak jsem odkopnul část kořenu. Počkám také na květy. Pak bude to určení určitě přesnější.
Co je to za rostlinu?, 6.5.2019 Obsahuje fotku
Konvalinko, asi máte pravdu. Vůbec jsem tomu nevěnoval pozornost a teď když se dívám na ty zvětšené fotky, tak ty listy jsou opravdu jiné. Je tedy pravděpodobné, že rostly společně a já to fotil v domění, že je to jedna rostlina. Jsem teď mimo... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 3.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Včera jsem při rytí zahrádky narazil na rostlinu s kořeny jako má křen. Rodiče říkli že to tam měla jejich maminka a že to byla nějaká léčivká rostlina. nevíte prosím někdo její název? Díky za INFO.
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 21.2.2018 Obsahuje fotku
Zdravím na foru. Já jsem vloni byl zoufalý a tak jsem na radu kamáráda vyhledal tyto stránky a několikrát jsem na tyto stránky přispěl. Například zde. Problém byl právě s UNIVERZÁLNÍM SUBSTRÁTEM od AGRO.CZ plněným v únoru 2017. Někdo zase psal že je... celý příspěvek >
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 3.7.2017 Obsahuje fotku
Tak vám ještě nabízím několik fotografií současného stavu postižených rajčat. Je evidentní, že na jejich stavu se podepsal ten nakoupený substrát. V plastových nádobách a v horním terasovém venkovním záhonu byl tento substrát dán ve velikém množství... celý příspěvek >
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 26.6.2017 Obsahuje fotku
Našel jsem ještě jeden pytel s asi 1L zeminy. Nejsem si ale jist, zda je to opravdu ten pytel z PENNY. Nevzpomenete si někdo, zda je to on? Následně bych to zkusil zaslat na ČOI. Třeba by to ČOIka poslala na rozbor. Foto přikládám.
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 25.6.2017
Vladimír, píšete:... Všechno je možné, ale já jsem měl loni papriky skvělé... Dotaz: A používal jste také ten substrát AGRO?
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 25.6.2017
Tak už jsem doma... Já jsem totiž koupil "výhodně a v akci" také zahradnický substrát Agro, zakoupený v Penny marketu. Myslím že to stálo 29,90 Kč v balení po 20L. Já jich koupil asi 15 pytlů. To se tedy moc nevyplatilo!!! Tedy pokud vzniklé problémy... celý příspěvek >
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 23.6.2017
Já tady mám opravdu hodně jílovou půdu. Kdybych dal 5L vody k rostlině, tak mi 4L odtečou pryč ze záhonu. Když jsem je sázel do toho jílu, tak jsem nejdříve musel vyhloubit jámu, asi jako 4-5L sklenici a do ní jsem dal zahradní substrát. Ted to... celý příspěvek >
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 21.6.2017 Obsahuje fotku
Zdravím zahrádkáře. Právě jsem se přihlásil a chci přiložit i fotky. A teď k věci. Letos jsem poprvé vypěstoval sadbu různých typů rajčat. Vše OK ale před asi 5ti dny jsem objevil kroucení, změnu barvy a nevyvíjení nových listů. Pěstuji to venku na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika