Příspěvky uživatele - greib458

Solaris, 9.9.2019
Jsou to hlavy staré 2roky. Příští rok mám počkat jak se to bude vyvýjet a když tak to mám čím postříkat? děkuji
Solaris, 8.9.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, potřeboval bych radu, kdy a čím stříkáte Solaris vím, že je rezistentní ale i přesto asi minímální ochranu potřebuje. Teďka se mi na listech objevují skvrny a schnou listy a nevím co by to mohlo být. Nebo přicházející podzim? Děkuji za... celý příspěvek >
Housenky - jaký druh prosím?, 23.5.2019
Řekl bych, že je to nějaký Bourovec, mám je na stromech taky a docela mi to likviduje stromky hlavně žerou mladé lístky. A nebo pak nějaké Bekyně zlatořitná.
Černání výhonků, 2.5.2019
Takhle mi umřely 2 hrušně na podzim vysazeny a další rok už černy. Další rok jsem dal nový stromky a to stejný. Od vrchu začaly černat až k roubu, nepomohlo ani ty černý větve ustřihnout. Čím by to mohlo být na to jsem nepčišel možná snad půdou.?
Malé hrozny, 30.4.2019
Ano, je to Solaris. Mám tam nechat vyrůst dva kmínky a z každýho pak jeden tažeň nebo je to zbytečný a stačí jeden kmínek a z něho dva tažně? a ještě jeden dotaz mám ty malé hrozny nechat i na výhonech, které teprve prorazily růvek a budu z nich... celý příspěvek >
Malé hrozny, 29.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám dotaz. Mám revů druhým rokem. Letos po zimě jsem zastřihl revu na dvě očka a některý na výšku kmínku. Tedka už z pupenů vyrostla cca 20cm a jsou tam vidět cca 1-2cm hrozny, otazka zní, jestli ty hrozny tam mám nechat nebo je mám... celý příspěvek >
Podnože, 1.7.2017
Pásku dáváte přes očko nebo jen okolo a pak se to opatlá tím voskem?
Podnože, 1.7.2017
Děkuji za odpovědi.
Podnože, 30.6.2017
Nebo máte zkušenosti jak to vypěstovat z pecky? Nějaký postup? nebo stačí jen zasadit do země a čekat?
Podnože, 30.6.2017
Dobrý den, potřeboval bych pár informací ohledně roubování, které bych chtěl zkusit. Především merunka a švestka. Kde seženu podnož myrobalán? Nebo stačí vyrýt planou durancii a naroubovat to na ní? Můžu vzít rouby v zimně z dvouročních stromků,... celý příspěvek >
Stromky umírají, 17.6.2017
Dával jsem ho k meruňkám i švestkám a všechno roste velmi pěkně jen tři hrušně z osmi nejdou.
Stromky umírají, 17.6.2017
Začínám zahradničit, tak že každá rada dobrá. :)
Stromky umírají, 17.6.2017 Obsahuje fotku
Prosím o radu proč stromky nejdou. Na podzim jsem nasadil na poli nějaké hrušně (williamsova, Clappova, konference) některé jdou pěkně i když jsem ted na nich objevil rez a jalovec nikde není a něktré vadnou. Při sázen jsem dal do díry i zahradnický... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika