Příspěvky uživatele - Jamauba

Neznáte název?, 14.6.2020
Moc vám děkuji!!!  Dagmar
Neznáte název?, 14.6.2020 Obsahuje fotku
Kdo prosím ví, co to je? Listy jsou trochu podobné listům lískového oříšku, ale tyto jsou pevnější, tvrdší, lesklé a hladké. Barva je krásná, svěží, sytě zelená.  I tvar je trochu jiný než lískový ořech. Vídám to v lese v podobě keře i stromu.... celý příspěvek >
Neznáte název?, 14.6.2020
Děkuji moc! Pozdě, ale přece :), Dagmar
Žlutá barva pod vyhrabaným dubovým listím, 27.2.2020
Děkuji moc, tak barva zcela odpovídá, ještě tenhle tip - slizovka práškovitá - :)  prozkoumám na netu...
Žlutá barva pod vyhrabaným dubovým listím, 27.2.2020
Díky, zkusím vyfotit, co tam zbylo... nevím, proč mě to nenapadlo :(, chyba! :(
Žlutá barva pod vyhrabaným dubovým listím, 27.2.2020
Prosím o názor. Na pozemku, kde máme chatu (v lese), máme vysázené 4 túje smaragd - asi metr. Nad nimi je velmi vysoký dub. V zemi pod nimi je spousta krtků. Loni i letos se mi stalo, že po vyhrabání dubového listí jsem pod jednou z těch čtyř tújí... celý příspěvek >
Název keře, 19.8.2019
Moc děkujiu, Lído, pro mě moc cenná informace. Tak to zkusím nějak vymyslet, máme ho právě taky na chatě mraky :)  Mějte se pěkně. Dagmar
Název keře, 18.8.2019 Obsahuje fotku
Prosím nevíte, jak se jmenuje tento keř? Zjara má pěkné listy a tvoří pěkný živý plot do cca 1m, ale jakmile povyroste a objeví se květy (falové), které rychle zhnědnou, tak si začne lehat. Díky předem za info.   
Název keře, 26.12.2018
To byla rychlost!  Skvělý, moc díky, 
Název keře, 26.12.2018 Obsahuje fotku
Nevíte prosím někdo, co je to za keř? Listy má zelené i nyní v prosinci, zdá se, že vůbec neopadává, je vysoký asi 2 metry. Tvar spíše keře než stromu. Díky předem za informaci. 
Suché dubové listí u kmenu malých stromků, 4.11.2018
Neví někdo, zda ponechání malé vrstvy suchého dubového listí na zimu kolem kmenu stromku vadí (nejde tam vzduch), nebo naopak prospívá (udržuje se tam lépe vlhkost, ochrana před mrazem)? Jde o malé smrčky, túje, jilmy sibiřské, trojpuky, habry. Vše... celý příspěvek >
Znáte název keře, 26.9.2018
Děkuji!
Znáte název keře, 26.9.2018 Obsahuje fotku
Nevíte někdo, jak se jmenuje tento keř? Je jich u nás na sídlišti :) plno. Díky. 
Neznáte název?, 26.9.2018 Obsahuje fotku
Neznáte někdo název tohoto keře (stromu) prosím?  
Šedý povlak na listech dubu, 23.8.2017
Vzdát :) 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika