Příspěvky uživatele - Hausman

Meruňka Aurora bude planá?, 12.6.2017
Ahoj, najaře jsem zasadil meruňku mráz jí dal nejspíše zabrat a celá odešla. pravidelně jí zalévám dál a teď když je teplo tak pod roubem z hlíny vyrazilo 6 nových kousků jsou už přes 20 cm vysoké a plné listů. Myslíte že nebudou plané a že bych to... celý příspěvek >
Co jí je a jak ji zachránit, 6.6.2017
Krásné se rozjela a najednou jako by se zasekla a neroste. Spíše chřadne a uvadá. Špičky listu a okraje listu vypadají jako by oschly a hnědou.
Zmrzla nebo ještě po raší?, 6.6.2017
Jsou roubované, ze tří se jedna dnes chytla a přímo na roubu raší. Ruvek měli všechny, mohlo tedy dojít řezem k pomrznutí? Pořád ještě doufám a dávám jim šanci, nerad bych je hned vykopal.
Zmrzla nebo ještě po raší?, 5.6.2017 Obsahuje fotku
Ahoj, loni na jaře jsem zasadil revu, v létě krásně šla pomalu až do dvou metrů. letos v unoru jsem ji zastřihl, je červen a réva neraší, ale když jí zkusím zastřihnout tak pláče. Myslíte že se ještě probere nebo je potřeba vykopat a zasadit... celý příspěvek >
Co jí je a jak ji zachránit, 5.6.2017 Obsahuje fotku
Ahoj, réva krásně začala po zimě rašit a najdnou se zastavila, jako by začala vadnout. Zatím co ostatní ženou víš a víš. Poradí někdo co jí je a jak jí pomoct? děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika