Příspěvky uživatele - Maty3

Konkurenční koruna třešně, 1.5.2023
Moc vám děkuji za odpovědi. Větvičku jsem odstranila, máme ještě jednu třešinku, která je nízká, tak tady ta bude možná na žebřík 🌞 stejně jsme plánovali že až jednou za x let budeme v důchodu, dáme si pod třešeň lavičku a budem tam trávit... celý příspěvek >
Konkurenční koruna třešně, 22.4.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den. Poradili by jste mi prosím jak ostříhat tuto třešeň? Po vichřici před 2 lety se jí zlamaly skoro všechny větvičky, zůstala jedna jediná ve spodní koruně. Horní koruna to naštěstí tolik neodnesla. Ale ta spodní větev teď tvoří malou asi... celý příspěvek >
Zalévání malých sazeniček rajčat a paprik- na substrát či do podmisky?, 20.3.2018
Já si právě také pohravam s myšlenkou zalevat spodem, je to jednak pohodlne jak říkáte, a jednak si rostlinka vytáhne vody kolik potřebuje, na druhou stranou se bojím, aby nebyla premokrena a nezačaly uhnivat korinky...
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.3.2018
To je od vás hezké. Stejně jsem četla mezi řádky, že to nemyslíte tak jak to vyznělo 😉 ani já to nemyslela zle, jen bych nerada, aby pan Milan ztratil motivaci ve svém experimentu. Hezký večer
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.3.2018
Pane Vašku, nenapadlo vás například, že na začátku měli diskutující třeba spousty otázek, protože je to opravdu takový pokus a teď je už poměrně vše jasné.Rajčata se vyvíjí normálně, protože pan Milan jim na to udělal umělé podminky a prostě teď už... celý příspěvek >
Zalévání malých sazeniček rajčat a paprik- na substrát či do podmisky?, 17.3.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, ráda bych se zeptala na zalivku malých, čerstve prekypirovanych sazeniček paprik a rajčat(viz foto)- zalevate do podmisky nebo pouze na substrát, dokud korinky neprorostou na dno kelímku? Já jsem zatim vždy postrikovacem pouze zavlazila... celý příspěvek >
Přemrzlý Kristalon - je znehodnocený?, 16.3.2018
Děkuji všem za reakce. Je pravdou, že mám pocit že ten kristalon nabobtnal, i když ne kdovijak, ale krabička je trochu nafoukla. Může tedy ta vlhkost ublížit? M
Přemrzlý Kristalon - je znehodnocený?, 15.3.2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mohu použít kristalon, který jsem měla celou dobu v kulne, kde mrzlo. Je již otevřený, jsou ho tam ještě cca 2/3, ale nevím zda se mrazem neznehodnotil. To samé jsem tam měla lignohumat- použili by jste jej, nebo... celý příspěvek >
Top odrůdy rajčat pro sezonu 2018, 13.3.2018
Dobrý den, určitě bych ještě chviličku pockala a za pár dní uvidíte. Pokud nevyklici, zkuste jednu jiftu rozpytvat (nekdy tam bývají různé larvicky a seminko zlikvidují, právě se to stalo kamarádce)... většinou starší semínka déle klíčí, já... celý příspěvek >
Top odrůdy rajčat pro sezonu 2018, 9.3.2018
Dobrý den, ráda bych založila nové vlákno o nejchutnejších a nejlepších odrůdách rajčat (i když každému samozrejne chutná něco jiného). Sice tu už jedna taková diskuze z roku 2010 je, ale za tu dobu jsou zase nové vyslechtene druhy. Já jsem pro... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 16.5.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, tak jsem se přihlásila abych vam vsem moc podekovala za cenné rady a chci vam ukázat, jak po par dnech sazenicky vypadají. Nejsou ukázkové, mame co dohánět, ale konecne jsem optimistictejsi. Male sazenicky jsou ve skleniku jen pres noc,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika