Příspěvky uživatele - Peter zo Skalice

Slivky a mykorízne huby, 12.1.2020
Tiež so si kúpil mykorízu.Najprv som ju dal k polovici rajčiakov, čo je asi 50 kusov.Nerozoznali by ste, ktorých 50 malo podporu mykorízy.Povedal som si, že asi paradajky žijú krátko, skúsim stromy.Na hubové choroby mi odišla Hetlina na Jaderničke,... celý příspěvek >
Krvavka, 5.12.2017
Ďakujem za typ na tú zimnú.Vedel som, že je na strážnicku, bol som aj v skanzene, majú tam starý sad, ale nevedeli o nej nič.Na tom salaši ma do toho sadu nechceli pustiť, ale snáď mi o nej budú vedieť povedať a dat štepy.Neviete náhodou dokedy... celý příspěvek >
Spartan, 25.10.2017
Ďakujem za rady.Dnes som ho priviezol, je na semenáči a už teraz je to krásny strom.Bude to okrasa záhrady.
Jofela, 21.10.2017
Jofelu majú aj v Strážnici, asi 10 zákrskov s veľkým terminálom.Viac ich asi nebolo.Kupoval som dnes.
Spartan, 10.10.2017
Dobrý deň,presne tak, pod Spartanom pokosíte, sem tam prihnojíte a on sa Vám odvďačí výbornými jabĺčkami.Máme 3 asi tridsať ročné, no a pomaly dožívajú, je teda načase kúpiť nový stromček.Poprosil by som o radu.Našiel som ho na podpníku M 7 a na... celý příspěvek >
Kadeřavost v květnu, 15.5.2017
Dobrý deň,Jayhaven, Vistarich,Fruteria jeseň 2013,druhá Jayhaven a Royal Glory jar 2015.Asi, ak sa dobre pametám.
Kadeřavost v květnu, 15.5.2017
Dobrý deň,Jayhaven bez postreku má pár listov napadnutých, Royal Glory tiež bez ostreku a pár listov je skrútených, Fruteria bez postreku a bez kučeravosti zatiaľ,Vistarich s postrekom Kuprikolu má pár listov napadnutých, Benedicte my zničili husi,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika