Příspěvky uživatele - Romhuas007

Co mi žere česnek, 4.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte, co to mám za škůdce na česneku a co s ním udělat? Bohužel fotky nic moc. Díky
Co vylámat nebo střihnout, 18.6.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, Může mi někdo podle přiloženách obrázků popsat, co vylomit nebo střihnout? A na jednom obrázku jsou vidět opadané bobule. Proč to tak je? Díky
Co to na těch rajčatech je?, 16.5.2018
To vypadá, že je to to samé. Tak - a co to tedy je?
Co to na těch rajčatech je?, 15.5.2018
Mravenci to nejsou. Líp mě to nafotit nešlo, zkusím to ještě jednou. Jsou to mikro pidi housenky. I pohyb je klasický housenkový. Žádné lezení jako mravenci. Že by nový druh?
Co to na těch rajčatech je?, 14.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, na rajčatech a na bylinách se mi objevili ve velkém množství takové malé rezavé housenky. Jsou opravdu velmi velmi malé, ale v početném množství. Zkoušel jsem je ofoukávat i spláchnout vodou, ale pořád se vrací. Ukládám pár fotek. Je... celý příspěvek >
Co dál s novou révou?, 25.9.2017
To je zajímavé. Když jsem révu koupil, bylo právě zde porazeno, nechat to volně růst. Nevadí. Na jaře tedy provést řez na budoucí výšku kmínku? Tedy ty 2m dlouhé výhony zakrátit třeba na 80 cm? Díky
Co dál s novou révou?, 24.9.2017
Pod zem tak jako zde. Tedy celý výhon zahrnutý. Je to narostlé asi 2 metry. Co s tím teď na podzim? Dráty nemám. Díky
Co mi to na rybízu roste?, 16.6.2017
Ano, je to stromkový. OK - stříhám to pryč.
Co mi to na rybízu roste?, 16.6.2017
Roste to přímo z kmene rybízu. Respektive z jednoho výhonu. Co s tím? Odstrřihnout to?
Co mi to na rybízu roste?, 16.6.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, na rybízu mi vyrůstá něco a nevím co to je. Roste to hodně bujně a má to jiné listy. Mám to odstřihnout? To samé mi vyrůstá z josty. Díky za rady.
Identifikace divné hmoty, 4.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jednom jehličnanu, který roste v betonovém květináči je něco divného. Netuším co to je. Je to takové mazlavé, gelovité, vodnaté, nechutné. Je to na mnoha místech. Nevíte co to je? Více v obrázcích. Díky moc.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika