Příspěvky uživatele - holub2

Plevel v travniku, 7.5.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, tak jsme plevel vytrhali - trava houstne. Nicmene, v travniku mame fleky a jeste mam pocit, ze tam roste neco, co tam nepatri. Jsou to takove ty vysoke siroke travy, ktere maji stebla a na tech jsou siroke listy. Lze se toho zbavit... celý příspěvek >
Plevel v travniku, 7.4.2017
Dobrý den, děkuji mnohokrát za rady. Až bude pěkné počasí, půjdeme s rodinou dloubat :) Budu v budoucnu aplikovat Bofix - škoda, že jsem to nevěděl předtím, že má větší rozsah působnosti. Přeji Vám krásný víkend!
Plevel v travniku, 5.4.2017 Obsahuje fotku
foto
Plevel v travniku, 5.4.2017
Plýtvaní.. herbcid stál 100,-..z toho jsem použil 1/3. Takže spíše ten čas.. :D
Plevel v travniku, 5.4.2017
Nn sekal jsem do koše... mohu dát trávu na kompost? Nebo raději zlikvidovat do popelnice? Mám tomu rozumět tak, že je herbicid v plevelu již aplikován a bude tedy jen trvat déle vyhubení? Takže manuálně vytrhat, uff :)) Mohu jetě poprosit, o jaký... celý příspěvek >
Plevel v travniku, 5.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, před týdnem v úterý jsem aplikoval starane forte, cca 9ml na 6l vody a rozprášil. Plevel však roste veselé dál, dokonce se objevuje nový. Lokalita Praha. Dnes jsem to nevydržel, nová tráva již měla místama cca 10cm a posekal. Jak mám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika