Příspěvky uživatele - JakubJakub

Źloutnoucí trávník, 31.8.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím Vás o radu, co dělat s trávníkem (viz foto). trávník je založen v litopadu loňského roku. Trávník žloutne. Napadlo mě, zdali jej není potřeba vertikutovat. Nebo chybí živiny? Nebo vláha? Děkuji za radu. Jakub
Oddělení tůji od trávníku, 10.4.2017
Budu zakládat nový trávník a v hranici zahrady chci zasadit živý plot z tůjí. Mám k tomu dva dotazy. 1. Pod tůje chci nasypat nějaký materiál, aby pod nimi nerostla tráva. Když nebudeme brát v úvahu estickou záležitost, je vhodnější zvolit... celý příspěvek >
Rozestupy mezi tůjemi, 10.4.2017
Dobrý den, prosím o radu ohledně výsadby tůjí. Plánuji založit živý plot z tůjí smaragd. Jaké rozestupy mezi tůjemi bych měl zvolit, aby mi v budoucnu vznikl kompaktní neprůhledný plot? Taky si nejsem jist jak daleko tůje zasadit od plotu. Chci aby... celý příspěvek >
Vliv tůji na hrušně a další ovocné stromy, 30.3.2017
Děkuji za názor. Co se týče hnojení. Postačuje hnojit trávník, dle správných postupů nebo v blízkém okolí tůji zvolit jiné hnojení než v dalších částech zahrady?
Vliv tůji na hrušně a další ovocné stromy, 28.3.2017
Dobrý den, prosím Vás o Váš názor popř. zkušenost s vlivem tůjí na ovocné stromy. Chystám se vysadit živý plot z tůji smaragd (možná bramand), s čímž soused moc nesouhlasí protože výskyt tůjí podle něj má vliv na zdraví ovocných stromů. Máte... celý příspěvek >
Založení trávníku bez orby, na jaře, 20.3.2017
Dobrý den, děkuji za reakci. Co se týče toho využítí, je to zahrada u domu. Samozřejmě, chci aby byl so nejhezčí. Bude se po něm bězně chodit, na zahradě bude zahradní posezení, možná i pes. Takže o okrasnou plochu, nevyužívánou se jednat... celý příspěvek >
Založení trávníku bez orby, na jaře, 16.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu se založením nového trávníku, nyní na jaře. Současný stav: zahrada, která byla v minulosti oseta trávou, sečena, ale neudržovaná, s plevelem, místy mechem. Před zimou provedena likvidace totálním herbicidem. Přikládám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika