Příspěvky uživatele - Amelik

Akebie, 18.6.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupil jsem akébii pětičetnou obyčejnou s vínovými květy a silver bells. Chtěl bych ji k pokrytí pergoly. A chtěl bych se zeptat, kdy začnou asi tak kvést, myslíte že budou v této kombinaci plodit? Děkuji.
Netradičná zelenina, 18.6.2017 Obsahuje fotku
Z netradiční zeleniny pěstuji čistec hlíznatý. Je to vytrvalá hlíznatá hluchavkovitá rostlina, dorůstající asi 60 cm. Je podobně vitální jako topinambur, Hlízy u něj bohužel, stejně jako u topinamburu, také vydrží nejdéle jen venku v zemi. Mě to ale... celý příspěvek >
Pestovani topinambur, 31.3.2017
Hlavní priority samozřejmě jsou krátké stonoly, kulovitý tvar, a nejlépe ještě možnost množení semeny :-) Mám podobné cíle jako člověk který napsal poslední příspěvek na této stránce (jen nemám vhodný materiál)
Pestovani topinambur, 27.3.2017
Rostliny ze semen by totiž byli geneticky bohatší než ty pouze vegetativně se množící.
Barevné řebříčky, 13.3.2017 Obsahuje fotku
Na zahrádce může být opravdu raritou :)
Pestovani topinambur, 11.3.2017 Obsahuje fotku
Kdyby se ještě přikřížila slunečnice tak by se to "slunamburu " podobalo více. Když si 87.253 do vyhledávače zadáte něco na způsob "helianthus tuberosus hybrids", tak se dá (kromě této) najít několik stránek které se velice podrobně rozepisují o... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika