Příspěvky uživatele - dolin79

Špičák ořešáku přestal růst, 20.5.2018 Obsahuje fotku
Rovněž využiju vlákno, problém obdobný - zasadil jsem letos začátkem dubna Špičák Seifersdorfského, normálně koupený v zahradnictví, ověšený štítky a certifikáty, u položky podnože je napsáno: sem. Pravidelně zalévám, v současném suchu 1x týdně, i... celý příspěvek >
Čačanská lepotica + okolní trnky - o jakou jde chorobu?, 14.6.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o identifikaci choroby, můj mladý stromek čačanské lepotice letos nevypadá dobře, listy jsou zkroucené, vypadají jako při mšicích, ale mšice tam nejsou, ani jiní viditelní živočichové.. Stříkal jsem před 14 dny třešně Dithane kvůli... celý příspěvek >
Nemocný rhododendron - co s ním?, 9.4.2017
No viz. něčí příspěvek výše - skutečně by to mohl být lalokonosec, minulý rok jsem měl v dolní části zahrady napadení tímhle hnusným broučkem celkem masívní, zabil jsem jich určitě desítky, nakonec jsem nalil k rododendronům hlístice a byl pokoj, k... celý příspěvek >
Neúrodná suchá půda - jaký keř vybrat?, 8.4.2017
Nakonec jsem objednal bagr, vyhloubil podél plotu široký a asi 50cm hluboký záhon, do kterého jsem nechal navézt kvalitnější hlínu a zasadil méně náročné keře, které jste tu doporučovali, neodolal jsem a nasadil i nějaké dle sebe (hortenzie latnatá,... celý příspěvek >
Nemocný rhododendron - co s ním?, 8.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, mám třetím rokem vysazený rhododendron, doposud se mu dobře dařilo, pěkně přirůstal, letos ale nevypadá dobře, listy jsou nahnědlé, flekaté, i pupeny nejsou tak hezké, jak jsem byl zvyklý, některé plátky jsou rovněž hnědé,... celý příspěvek >
Neúrodná suchá půda - jaký keř vybrat?, 11.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Na zahradě máme velký problém s velice neúrodnou půdou, je to v severním svahu po úpravě terénu. Hlína je neúrodná, kamenitá a špatně propustná, v létě vysychající tak, že nevydržela ani tráva a tato část pozemku porostla... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika