Příspěvky uživatele - hondacvc

Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 13.3.2017
Dobrý den, housenku jsem viděl zatím jen jednu, ta co je na fotce a ta byla veliká asi jeden cm.
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 28.2.2017
Stromy jsem stříkal jen jednou a to přípravkem Calypso. Zlepšení jsem nezaznamenal, možná to chtělo vícekrát opakovat. Děkuji za odpověď, použití insekticidů budu dál zvažovat.
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 28.2.2017
, bohužel..
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 28.2.2017
Asi máte pravdu, stromy už jsou hodně staré, snažil jsem se je zachránit, některé už jsem bohužel musel pokácet. Ale v kácení bych pokračovat nechtěl, cokoliv nasadím tak nechce růst, asi z nedostatku vláhy, poslední roky je hrozné sucho. Před pěti... celý příspěvek >
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 28.2.2017
Děkuji za odpověď, to co píšete dává smysl, ale stromy byly napadené ještě před tím než se začaly prořezávat a u švestek se řez vůbec neprováděl, přesto schnou a něčím trpí. Rány byly vždy ošetřeny štěpařským voskem, toto jsou poslední fotky hned po... celý příspěvek >
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 28.2.2017
Děkuji za reakci. To nesmyslné drastické zmlazování bylo právě kvůli tomu napadení, bylo to buď a nebo. Bohužel larvy jsou už asi v celém stromě a odstranění viditelně napadených větví nepomůže. Říkáte, že larva není hlavní příčinou? Proč se to... celý příspěvek >
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 28.2.2017 Obsahuje fotku
Starší ovocné stromy jako jabloně a švestky jsou napadené nějakým škůdcem viz foto. Tento červ si dělá cestičky pod kůrou. Kůra se postupně loupe a opadává, větve následně schnou. Odstranění uschlých větví nebo napadených větví nepomůže, další roky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika