Příspěvky uživatele - aniel.cz

Tepelné médium do dvouplášťového kotle, 21.2.2017
Zdravim, pouzival som vodu, ano voda je fajn zadne vypary.ale kym nemam kvalitny tlakovy dvojplast, tak teplotu nedostanem vysoko. Tak pouzivam trafoolej Skorej ma zaujima, do akej teplotyby sa mala hnat teplota v medziplasti, mam pocit ze... celý příspěvek >
Husqvarna 346xp dusi sa, 11.2.2017
v prispevku som pisal ze som menil, hornu membranu, odkrutenie kritu membrany som nepovazoval za rozobranie karburatoru,
Drtič na ovoce, 9.2.2017
drtic je lepsi ako struhac, nerostruha jadra, na must je to ale jedno ja som si spravil drtic na cingularku, na strane hriadela kde su remene som mal hlavu(ako do vrtacky)pouzil som kulatinu, asi kardan, skratil tak na 25cm privaril po obvode ok... celý příspěvek >
Husqvarna 346xp dusi sa, 9.2.2017
aha, tak konecne som to pochopil takze ked menim sviecku tak musim rozobrat pilu...
Husqvarna 346xp dusi sa, 8.2.2017
nerozumiem otazke, odkrutil som horne 4ks srobky, vymenil som tesnenie aj membranu teraz som vymenil aj spodnu (kupil som v balicku komplet hornu aj spodnu),po nastartovani to ide ok, po pridani to kape, ale to moze to byt rozstelovanymi... celý příspěvek >
Husqvarna 346xp dusi sa, 8.2.2017
este ma napadlo, ze jedina hadicka ktoru som namenil, je vzduchova..., karburator som nikdy nemal rozobrati, nemoze tam niekde nieco vysiet, alebo zapchat...
Husqvarna 346xp dusi sa, 8.2.2017
Dobry den, pilu som kupoval novu v prahe pred 6timi rokmi, nikdy ziadny velky problem, preda casom vymenene pal. hadicky, vcera pumpicka a horna membrana, problem stale trva, pila bud nejde nastartovat, alebo sa po pridani plynu dusi, alebo ked... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika