Příspěvky uživatele - janatalova

Škůdci švestka, 24.5.2018 Obsahuje fotku
další
Škůdci švestka, 24.5.2018 Obsahuje fotku
Prosím, mám na švestce bohužel dost rušno :-(Už jsou tam cca 3cm švestky. Jsou tam však škůdci, zelené mšice, černí brouci, malí bílí brouci a asi larvy. Dá se s tím něco dělat? Přitom přítel stříkal na jaře 2x s postřikem, co mu doporučili v... celý příspěvek >
Přesazení narcisek, 4.4.2018
Posím radu... potřebovala jsem nutně přesdit mini narcisky. 3 roky byly skoro ve stínu a nádherné jak z katalogu. Teď jsou ty dva teplé dny na slunném stanovišti a žloutnou listy:-(Spálilo je asi slunko, jak nebyly zvyklé. Jsou v košíku na... celý příspěvek >
Stříhání stromů, 3.4.2018 Obsahuje fotku
Děkuji moc a co s malými větvemi, které všude vyrůstají a míří dovnitř? Nemají se nějaké zastřihnout? Některé jsem označila-je jich tam hodně. 
Stříhání stromů, 1.4.2018 Obsahuje fotku
Prosím, jak ostříhat tyto dva stromky. Švestka Čačanská lepotica a meruňka Lescora. Vím, že jsou špatně stříhané :-(
Lucky bamboa, 16.10.2017
Má prosím někdo zkušeno s tímto bambusem? Chtěla bych pěstovat ve vodě, ale vždy uhyne. Dávám odstátou vodu, měním ji 1x týdně. Jak a čím dodat živiny?
Topinambur, 7.10.2017
Jak prosím sklízet Topinambur? Mám první rok. Mohu seříznout dlouhé rostliny a postupně vykopávat jako brambory? Příští rok na jaře hlízu zasadím? Nevyschne?
Je to trnka?, 28.9.2017 Obsahuje fotku
Jedná se prosím o trnku? S čím se dá případně splést?
Jasmín pravý?, 15.8.2017 Obsahuje fotku
Prosím, koupila jsem jako jasmín pravý. Vůbec však nevoní a vykvetl teď v srpnu... mám ho v nádobě. Není to něco jiného?
Hokaido?, 24.7.2017
Dýně má průměr 35cm. Už mi prozatimní dvě lámou konstrukci. Vedle je moje rostlina- loňská hokaido vypěstovaná ze semínek-malá, oranžová.
Hokaido?, 24.7.2017 Obsahuje fotku
Prosím, koupila jsem na trhu dýně hokaido. Rostou, ale tyto obří dýně. Je to nějaká zvláštní odrůda, nebo úplně jiná dýně? Případně dá se zavařit a v jakém stádiu se trhá? Děkuji.
Co je to prosím?, 11.7.2017 Obsahuje fotku
Prosím, o co se jedná? Zasadila jsem takový černý lusk, co mi dala sousedka. Dovazla z dovolené, nevěděla název. Toto vyrostlo.
Jahody choroba?, 19.6.2017 Obsahuje fotku
Co to prosím může být? Šíří se to na ostatní jahody. Je jahoda z Aliexpressu z Číny, co mi dal známý. Bílé mapky, rostlina je v tom místě úplně průsvitná. Co na to? Nejlépe přírodní nebo bio.
Meruňka neplodí, 5.6.2017
Děkuji.
Meruňka neplodí, 1.6.2017
Děkuji, ale právě měla docela dost plodů, než opadali-sousedi mají meruňku, tak jestli to nepomohlo. Případně pokud bych vysadila ještě jednu, musí to být taky Leskora?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika