Příspěvky uživatele - KarolS

Aerifikace - kremicity piesok, 3.10.2016
hmmm tak zakazkova vyroba? to mate super ;-) ja skusim tie co mam tie 16mm tento rok este pouzit... a ked mi to nepojde tak na jar si objednam tie 19mm... to je dobry tip ja skusim tento tyzden vycihat pocasie, zatial to vyzera nadejne...... celý příspěvek >
Aerifikace - kremicity piesok, 29.9.2016
Dakujem za tip je to dobra alternativa aj do buducna... ale momentalne frakciu 0-1mm maju aj blizko pri mne tak budem brat od nich..aj ked je pravda, ze 3x tak drahu... no potrebujem toho len cca 1,5tony (cca 100m2) diky.
Aerifikace - kremicity piesok, 29.9.2016
no takze mam update... ako tu bolo spomenute bol som pozriet aj v prespore ale tam maju but iba vrecovane alebo potom iba normalny kopany piesok pricom cenu maju vyssiu ako v predajnach kameniv co je logicke cca 15Eur/tona oproti cca 8 Eur/tona.... celý příspěvek >
Aerifikace - kremicity piesok, 29.9.2016
dakujem za reakciu, spominane obchody som navstivil ako pisem vyssie ale bud nemaju co potrebujem alebo su drahsie ako obchody kameniv... mate pravdu, ze to netreba s tym "kremicitym" pieskom prehanat..hlavne za tu cenu... a ma to aj svoju... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 29.9.2016
kiez by som si tieto riadky cital par rokov dozadu ked som objednaval a navazal cca10 tatroviek hliny a este k tomu aj ilovitej (ano viem, uz som to davno olutoval :D)...s odstupom casu mi to pride uplne samozrejme co pisete pan MartinS a hlavne... celý příspěvek >
Aerifikace - kremicity piesok, 26.9.2016
Piesok maju skoro vsade, problem je, ze na pieskovanie travnikov sa nepouziva zasypovy ani klasicky s podielom ilu resp. hliny. Co som sa docital na tomto fore ale aj inde tak na pieskovanie je najlepsi kremicity piesok frakcie 0-2mm. A takyto piesok... celý příspěvek >
Aerifikace - kremicity piesok, 23.9.2016
Dakujem, tychto poznam zial na prevadzke v Zahorskej to nemaju... ale akurat som volal na prevadzku Senec a tam maju, blizsie uz asi nezozeniem tak len pre info ostatnym... 60 Eur/tona, dovoz 2,28/km. :-)
Aerifikace - kremicity piesok, 22.9.2016
Dobry den, chcel by som sa opytat odkial beriete kremicity piesok na pieskovanie travnikov. Totizto neviem sa nikde dopatrat kde by ho mohli mat. Okrem teda vrecovanych baleni za nehorazne sumy. Jedna sa o lokalitu Bratislava pripadne okolie.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika