Příspěvky uživatele - Karolína16

Šizení hnojiv, 23.9.2016
No tak tot se nestíhám divit, kde všude už se dneska šidí :(
Plastový kompostér a žížaly, 18.8.2016
Říká se tomu vermikompostování - mám s tím super zkušenost - teda zprostředkovanou - kolpili jsme to tchyni na balkon a je nadšena - sama si stáčí hnojivo a leje to krajčatům a květinám. Tak ať se daří a žížalky pěkně fungují. :) Uvidíte, je to... celý příspěvek >
Co pěstovat?, 18.8.2016
Já doporučuji bílou malinu - odrudu uz z hlavy uz nevim, ale ma velke a sladke plody a dokonce plodi dvakrat. :) No a pak taky bilý ribíz - je to pecka a neni to tak bezne k videni. No a pak jeste treba kiwi? Mame u pergoly a je vynikajicí! ;)
Sladka ostružina, 18.8.2016
Nevím, zda již někdo nezminoval, ale máme odrudu Navaho a už docela dlouho - prvnich par let neplodila nic moc, ale kazdym rokem silila a silila a dnes je obalena desne moc. deti se na ni chodi "past" kazde rano a porad dozravaji nove a nove bobulky.... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 18.8.2016
Jj, tyhle houby nás také trápí... rozlézá se to celkem rychle - někdo mi říkal, l že to je zavlečené s kůrou, ktrou jsme sypali kolem borůvek - pravda je, že po čase už e jich objevuje mín a mín, no treba casem vycerpaji ziviny z kury a zase sami... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika