Příspěvky uživatele - adamsk

Vyrovnání trávníku, 5.9.2016
Ja mam najvyssi model Fiskars a ked zacne zle kosit ("dělá manšestr"), tak treba trochu pritiahnut noze pretoze ich uz nestriha ale zacne vytrhavat a ostavaju v nej. Tato kosacka ma retazovy prevod a toci aj velky bubon (az pre 10 cm kosenie) asi... celý příspěvek >
Neznama burina / plevel, 17.8.2016
Dakujem. #1/#3 laskavec ohnuty #2 stavel #7 rosicka - #6 a hlavne #8 mi pripadaju odlisne, mozno su pribuzne #10 ber - #9 je tiez vyrazne odlisny, velmi vysoky no a #5 je velmi svetly, mohutnejsie listy, a zatial som si ho... celý příspěvek >
Neznama burina / plevel, 17.8.2016
Nasiel som nakres "silene latifolia" kde su velmi podobne listy, ale podla fotiek sa nepodoba ani trochu.
Neznama burina / plevel, 16.8.2016
Pozeram obrazky na internete a nikdy som to nevidel. Ku ktorej fotografii to ma byt?
Neznama burina / plevel, 16.8.2016
Ano, vdaka! Vyzera to ako nedozrety Amaranthus retroflexus - laskavec ohnutý (#1, #3?). Knotovka mi nic nepripomina.
Neznama burina / plevel, 16.8.2016 Obsahuje fotku
Prosim povedzte mi o aku burinu ide (jedno- aj dvoj-klicnoliste). Najviac ma zaujima #1, pretoze jej mam najviac. Ostatne ked viete, tak sa rad dozviem tiez.
Pomoc travniku po prvej sezone, 16.8.2016 Obsahuje fotku
Dakujem.  V Podunajskej nizine (Zitny ostrov) je poda celkom vhodna, skor pieskova.  Postrek bol potrebny pretoze travu prerastalo mnoho burin a uskodili by travniku este viac.  Povedal by som, ze travniku neuskodil postrek vobec... celý příspěvek >
Pomoc travniku po prvej sezone, 16.8.2016
Dobry den, na jar som vysial travnik na pozemku, kde bola iba zeleninova zahradka a vela buriny, ktoru sa podarilo obmedzit postrekom.  Napriek tomu, ze tuto sezonu tam este nemam dostupne ziadne zavlazovanie sa travnik chytil, ale nie... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika