Příspěvky uživatele - maros625

Choroba mého vína, 12.9.2016 Obsahuje fotku
Áno, je to tak, je po úrode. Ja chcem ešte teraz po zbere ošetriť vinič bio prípravkom AQ 10. No a samozrejme na jar postrek pred kvetom a po kvete.
Kanadská borůvka - Spartan, Bluecrop, Elliott, 30.6.2016
Ďakujem za radu, vyskúšam to a dám vedieť...
Kanadská borůvka - Spartan, Bluecrop, Elliott, 29.6.2016
Zdravím.Ja mám zasadené vedľa seba Duke, Bluecrop a Elliot a to kvitnutie sa pekne postupne prekrýva.Mám ale problém s Elliotom, začali mu vysychať listy. Začína to od kraja listu a postupne uschne celý list. Neviete niekto poradiť čo s tým? Doteraz... celý příspěvek >
Zasychanie listov révy, 16.6.2016 Obsahuje fotku
Prosím o radu.O akú chorobu môže ísť.Našiel som takéto listy na viniči, nieje ich veľa ale trápi ma to.
Zálistky u paprik, 11.6.2016
Všetky bočné výhony sa ponechávajú, nič sa nevyštipuje. Prajem veľa úspechov...
Jak připojit čerpadlo k ruční pumpě NP90, 2.6.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, tak som späť aj s fotkami.Na vrchu musí byť guľový ventil aby nepodsávalo vzduch, potom tam je T-čko, pod ním je sitko, aby nevtiahlo bordel do čerpadla a pred T-čkom je spätná klapka...
Jak připojit čerpadlo k ruční pumpě NP90, 1.6.2016
Zdravím. Samozrejme že je to možné.Momentálne som mimo domu ale hned ako sa k tomu dostanem pošlem foto.Ja to mám urobené na klasické elektrické záhradné čerpadlo z hlbky asi 5 metrov...
Uzení masa a klobás, 31.5.2016
Zdravím, nie je to veľa 45 min. v 80°C vode? Ja dávam na 5 min. do 100 °C vody. Zajtra sa chystám na klobásky. Údeniu zdar.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 28.5.2016
Dobrý večer p.Milan Je možné odobrať odrezky aj teraz, prakticky pred kvitnutím, alebo radšej počkať do jari? Ak by som odobral teraz a by zakorenili, môže sa potom v jeseni vysadiť vonku? ˇˇdakujem vopred za odpoveď :::
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika