Příspěvky uživatele - atilius

Šeřík - nějak nám chřadne, 2.5.2018 Obsahuje fotku
Ahoj, nedokážete mi někdo proísm říct, co se našemu mladému šeříku děje? A co s tím? Díky, Martin
Tmavnoucí listy, 2.5.2018 Obsahuje fotku
To nedokážu říct, bylo to ale dost rychlé. Dávám ještě jednu fotku s detailem, kde to je líp vidět.
Tmavnoucí listy, 30.4.2018 Obsahuje fotku
Ahoj, na hrušni nám začly tmavnout listy, viz foto. Snad to je z něj vidět. Na první pohled se nezdá, že by tam byl nějaký parazit... Dokáže mě někdo nasměrovat? Díky.
Bude takovéto pařeniště fungovat?, 4.3.2018 Obsahuje fotku
Chci se zeptat, říkal jsem si že využiji konstrukci vyvýšených záhonů a dodělám k ním víka, konstrukce naznačená na fotce, bude potažená plachtou. Z boku dodělám nějaké bočnice. Ale je evidentní, že víka na sebe nebudou doléhat, a v horní části... celý příspěvek >
Vadnoucí třešeň, 7.7.2017
Diky vsem za rady. Bud moc suche nebo moc mokre: D. No, puda je vlhka, kazdopadne si nemyslim, ze by trpela suchem. Puda je hodne jilovita. Zkusim ubrat na zalivce a uvidime.
Vadnoucí třešeň, 5.7.2017
Je stara dva roky. Stoji na miste, kde je cely den na slunci, ale ma kolem sebe stepku a puda je pod ni porad vlhka.kdyz neprsi, zalevam 2x tydne, dostane tak konev, dve. Ostatni stromky a kere jsou v pohode.diky
Vadnoucí třešeň, 4.7.2017 Obsahuje fotku
Naše třešeň vypadá viz foto. Na jaře měla dost květů, pak se přehnaly mrazy, květy odešly a teď se mi zdá, že postupně uvadá... Nevíte někdo prosím čím to je? Díky, Martin
Jak se pozná, že kořeny hnijí?, 14.7.2016
Jak se pozná, že kořeny hnijí? Resp. je u keřů a stromků z vnějšího pohledu rozdíl v tom, jestli kořenový systém má nedostatek vláhy a nebo naopak a hnije? Díky, Martin
Dřín - usychá, 12.7.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, potřeboval bych poradit, máme tři dříny na slunném a vcelku větrném stanovišti a na jaře krásně obrostly, ale teď postupně vadnou a usychají. Půda je dost jílovitá a tak nevím, jestli schnou, že mají moc nebo naopak málo vody. Či nějaká nemoc.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika