Příspěvky uživatele - mi013068

Nefunkční kompostér, 18.3.2019
pripojim se ke kritice komposteru.pred 2 roky nam obec rozdala do pronajmu kompostery.1 sezonu se odpad jakztakz rozlozil.dnes jsem opet po roce komposter rozebral a nasel temer vsechny suroviny v puvodnim stavu.jen silne plesnive.jedina zemina byla... celý příspěvek >
Meruňka pro okrajovou lokalitu, 6.10.2018
leskora plodi i v 600mnm
Hybrid švestkomeruňka, 9.9.2018
dovolim si maly dotaz.ma to chlupatou tmavou slupku jako broskev, krvavou duzinu a malou kulatou hladkou pecku.co to vlastne je.mela to byt Aprimira.
Ochrana grilu proti počasí, 8.5.2017
to si asi budete muset vybrat jestli chcete byt ¨,,in" nebo chranit gril.
Juglans regia 2017 - už máte také sklizeno?, 7.5.2017
diky chladne zime se zacinaji budit az ted.praskaji pupeny a samci kvety maji asi 1cm.570nm milos
Odzimování fíkovníku, 7.5.2017
je to zvlastni ale me letos prezimovaji i slabe vetvicky.a to sem ho vpodstate vyhodil za kralikarnu aby neprekazel.zadne zazimovani ani listi.vcera ho manzelka vytahla a dala do kvetinace a hleda nove misto
Identifikace divné hmoty, 4.5.2017
krasna rez hrusnova
Postřik na pilatku, 30.4.2017
dobry den. uz i na kopcich zacinaji kvest svestky.proto mam hloupy dotaz.jak dlouho vydrzi naredeny mospilan v rozprasovaci nez ztrati ucinnost.kvete mi pouze aprimira ostatni maji pouze zelena poupata.drive jsem strikal karate a to vydrzelo... celý příspěvek >
TopTaste?, 29.4.2017
takze bude vyhodne pestovat stromy ve vetsich nadmorskych vyskach.u nas mimo aprimiry jeste nic nekvete.zacina zlatice a narcisy.milos
Sirius, 28.9.2016
a neni vetsi vyzva vypestovat dobre ovoce tam kde bydlite?
Která potvora mi krade boty?, 28.9.2016
po instalaci kamery jsem byl sokovan.pachatelem byla liska.a jak se s botama mazlila.nacapali ji i u rekreacni pronajmove chalupy v krkonosich.problem tam resila i policie.boty byli roznosene po lese
Aprimira, 18.9.2016
mame tady červeny pisek spis formy jemneho sterku.mistni zemedelci letos pokosili i vsechna mista ktera generacne byla podmacena.brizy zezloutly a shodily listy.studna da obden oklo 100l na zahonky se zeleninou.po avizovanych dvoudennich destich se... celý příspěvek >
Aprimira, 18.9.2016
ano, pro tuho komu plodí na zahradě merunky broskve trilobiti nebo kaki či fíky je asi aprimira zklamání.ovšem pro lidi okolo 600 mnm je to příjemná změna oproti pár malým jablíčkům a obyčejným švestkám.nebo tady zase někdo napiše že si mame zajet k... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 13.8.2016
mam predzahrádku s 30 zákrsky pro radost.na sade mam asi 30 vysokokmenu.jednak kvuli secení(nyni sečou ovce) tak pro pristupnost sadu.dostupna jablka se otrhaji ostatni oklepou do moštu.stromy mimo slivoni na pilatku nestříkám ani nemohu mam na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika