Příspěvky uživatele - Andy2211

Zima byla krutá?, 8.3.2017 Obsahuje fotku
Zdravím všechny a prosím o radu, zda mé cypřišky laws.  minima aurea jsou "přešlé" mrazem? Je možné, že jim tahle zima takto ublížila? nebo se ještě postupně zabarví? Vedle na fotce vlevo mám cypřišek snow white - ten to schytal také... V... celý příspěvek >
Co se děje s nidiformis?, 7.9.2016
Děkuji za radu, dnes ještě udělám fotky a smrk důkladně prohlédnu... A ty nové ježaté výrůstky jsou v pořádku? To se ptám asi hloupě, roste to z relativně zdravých větviček, ale jinde jsem to neviděl... Zálivku udělám. Jaké hnojivo doporučujete jako... celý příspěvek >
Co se děje s nidiformis?, 6.9.2016 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, prosím o radu, již delší dobu pozoruji na mém smrku nidiformis malé nové přírůstky v podobě malých ježatých jehličí... a trochu celkově žloutne... viz foto. Prosím poraďte zda je vše v pořádku???.Děkuji...
Cypřišek Lawsonův, 30.6.2016 Obsahuje fotku
Zdravím a moc prosím o radu. Mám na zahradě několik zmiňovaných cypřišků, ale u třech - ne u sebe, vysázené loni na podzim, z kontejneru, začínají žloutnout, hlavně uvnitř jsou hnědé - suché větvičky. Aplikoval jsem hořkou sůl zálivkou, poté i... celý příspěvek >
Klanopraška, 7.5.2016
Moc děkuji za Váš příspěvek... Dnes jsem zasadil těsně k plotu, ale v rozmezi cca 50cm... Je to málo? Dokud je to "čerstvé" mám přesadit s větším rozestupem? Děkuji...
Klanopraška, 3.5.2016
Zdravím a prosím o radu jak daleko od sebe sázet klanoprašku? a s jakou vzdáleností od plotu? Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika