Příspěvky uživatele - Karel Sechovec

Jaký nůž na roubování?, 28.12.2017 Obsahuje fotku
Používám roky, kombinovaný nůž z "nástrojovky"od KDS a jsem s ním spokojený, nyní už vyráběji pouze jednoduché, očkovací nebo roubovací...
Vytyčení pozemku, 11.12.2016
U nás na úřadě mi bylo řečeno jestli mám postavený dům, když jsem šel žádat o stavbu zahradního domku na nářadí a pergolu.Ano, mám a on mě poučil, že nejdříve musí stát dům, abych mohl stavět doplňkové stavby jako je pergola, skleník, zahradní domek... celý příspěvek >
Vytyčení pozemku, 11.12.2016
On asi je někde ještě pěkný bordel v tom zaměřování: Přesnost vytyčení hranice pozemku Přesnost vytyčení hranice pozemku primárně závisí na kvalitě geometrického a polohového určení hranice pozemku. Jinak řečeno existují veliké rozdíly v... celý příspěvek >
Vytyčení pozemku, 11.12.2016
Tak o různých rozptylech deodetů se nedá vůbec uvažovat, pokud to je oficiální pracovník který dá pod svou práci kulaté razítko, pracuje se s rozměry do 5 cm...
Vytyčení pozemku, 11.12.2016
U nás ve městě jsou také zahrádkářské osady, ale tam se myslím ani o nějakém dvoumetrovém zděném plotu nedá uvažovat a obec jistě nebude mít v úmyslu toto zavádět do praxe protože nejde o stavební pozemek... Tyto zděné ploty jsou spíš myšlené v... celý příspěvek >
Vytyčení pozemku, 10.12.2016
Pane Kovaříku, máte ve všem pravdu jako váš otec...
Kompost - přehazování, 10.12.2016
Nevím jestli dělám kompost když tam nedávám žádný hnůj, možná se to jmenuje jinak... Od jara do podzimu tam něco dávám, nejdřív z ostřihaných stálezelených i opadavých okrasných keřů větve ustřižené elektrickými nůžkami a pak ještě rozsekané... celý příspěvek >
Vytyčení pozemku, 10.12.2016
Letos jsem stavěl zahradní domek na nářadí, už jsem měl hodně postaveno a nedalo mi to abych se nedošel zeptat co budu potřebovat za povolení. Jekikož se jedná o problematického souseda, stavěl jsem 2 metry od hranic, na úřad jsem přišel s nákresem a... celý příspěvek >
Vytyčení pozemku, 10.12.2016
Pište a dělejte co chcete, já jsem jen radil dle mých zkušeností, když je tady spousty přispívajících kteří znají dobře zákony z první republiky, nechť si radí. Já zase radím, aby se lidé zajímali o novely zákonů a jejich dodatky, to někdy nečtou ani... celý příspěvek >
Vytyčení pozemku, 10.12.2016
Vídám desítky kektarů oplocené orné půdy na které jsou nasázené stromky, to si myslíte, že kvůli vašemu "intravilánu", nebo "extravilánu"si nechá majitel ohlodat stromky?
Vytyčení pozemku, 10.12.2016
Waltere, vy to zase pletete! Drobné stavby se mohou stavět 2 metry od plotu aniž by se muselo cokoli hlásit, nahlašovat, schvalovat, ohlašovat, či podpisovat od sousedů... Dům je 7 metrů od hranic... Plot se samozřejmě staví na pomyslnou... celý příspěvek >
Vytyčení pozemku, 9.12.2016
Tak odkaz na novelu prošel, můžete si to přečíst, ato novela má platit až příští rok, ale u nás již od léta nic nechtějí, zkrátka jdou s dobou, což chválím...
Buxus - je to škůdce či choroba?, 28.11.2016
Chtělo by to pořádné mrazy jako bývaly a byl by klid od těch teplomilných potvor.
Buxus - je to škůdce či choroba?, 24.11.2016
Tak tato informace je zajímavá a varovná, obzvlášť kdo má dlouhý letity živý plot z buxusu jako já.Tato rostlina se mi tak zalíbila, že jsem si před desítkami let pořídil několik kultivarů (6)buxusu a vytvořil si z nich zajímavé doplňky v okrasné... celý příspěvek >
Agave a přezimování venku, 9.11.2016
Je několik druhů Agave které jsou mrazuvzdorné, nejvíc asi A.utahensic, Parryi, Ovatifolia, Neomexican a jiné. Paní jistě myslela tu nejrozšířenější, A.americana, ta snese max -5 a to ještě na podzim před uskladněním, z jara nevydrží ani to.Já mám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika