Příspěvky uživatele - petronia

Nancyska mirabelka - ako a kedy rezať?, 17.5.2019
Dakujem a v akom obdobi by bolo najvhodnejsie taky zasah urobit?
Zalozenie ovocneho sadu na cca 600m2, 12.4.2019 Obsahuje fotku
Dakujem. Vraciam sa k svojmu prispevku, ako to nakoniec cele dopadlo. Kedze sme mali male dieta, tak studovat rozne stromy nebol cas, ale tuzba co najskor zasadit stromceky bola silna, aby co najskor rastli a nestracal sa cas. Kupovali sme v skolkach... celý příspěvek >
Poškodený kmeň - ako ošetriť?, 11.4.2019
Srnky tu sice mame, ale daleko na poli, na zahrade som ich este nevidela, mame zahradky hned vedla seba. Ja mam sice stromky obalene, ale keby to boli srnce, neobzrali by aj konariky?  Napadla ma akurat macka, lebo viem ze si ostria pazure... celý příspěvek >
Nancyska mirabelka - ako a kedy rezať?, 10.4.2019 Obsahuje fotku
Dobry den. Na jar 2016 sme sadili Nancysku Mirabelku, podnož Myrobalan. Snažila som sa robiť výchovný rez, som úplný začiatočník, strom vyháňa ako divý a neviem ako správne rezať ďalej. Mám sa zamerať na nejaké kosterné konáre? Už zo školky nemala... celý příspěvek >
Poškodený kmeň - ako ošetriť?, 10.4.2019 Obsahuje fotku
Sused ma v zahrade stromčeky vysadene cca 1 rok. Na jar si vsimol, že kmene su poškodené - zrejme mačkou. Stromčeky pučia. Treba tie kmene nejako ošetriť? Ak ano, ako? Ďakujem.
Zalozenie ovocneho sadu na cca 600m2, 23.3.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, som uplny zaciatocnik a rada by som si zalozila ovocny sad. Vybrala som si niekolko ovocnych stromov, ktore maju v ponuke u nas v Skolke. Potrebovala by som poradit, aku velkost koruny a vysku stromov cca mozem ocakavat (podla uvedeneho... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika