Příspěvky uživatele - jastrabka

Vaše skúsenosti - orech Lake alebo Mars, 30.4.2016
Rozhodujem sa ešte aký samoopelivý orech kúpiľ do záhrady v Bratislave. Máte niekto orech Lake alebo orech Mars? Ak áno, budem Vám vdačná za Vaše skúsenosti. Chcem len jeden a určite samoopelivý. Rada by som vedela ako rýchlo rastie, aká je cca... celý příspěvek >
Je slivka Toptaste samoopelivá?, 29.4.2016
A viete mi teda poradiť dáku samoopelivú, odolnú? Môže dozrievať aj v septembri ak v auguste žiadna nie je. Takú čo už je overená. Ďakujem.
Samosprašnost u ořešáků, 29.4.2016
K, samoprašnému"  orechu Broadview ako sa u nás predáva, ktorý dorastá do menších výšok a má menšiu korunu som sa v nemeckej škôlke www.baumschule-newgarden.de, ktorá ho vo veľkom predáva dozvedela, že potrebuje opelovaca orech Buccaneer. Toto... celý příspěvek >
Je slivka Toptaste samoopelivá?, 29.4.2016
Je slivka Toptaste samoopelivá alebo čiastočne samoopelivá? Na internetových stránkach sú rozdielne údaje. V záhrade budem mať len jednu slivku a v okolí žiadna nie je. Stačí mi stredne veľká úroda - na jedenie pre rodinu a dačo zavariť. Tak neviem,... celý příspěvek >
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama , 25.4.2016
Prof. Hričovský mi poradil samoopelivú Vehardu. Je odolná a pravidelne rodí a tiež ju netreba striekať a je vhodná aj na konzum a zaváranie. Tak kúpim tú, lebo budem mať len jednu a potrebujem samoopelivú. Chuťovo, že sa dajú nájsť aj lepšie... celý příspěvek >
Broskyňa Jayhaven na podpníku Adesoto, 24.4.2016
Veľmi ďakujem pani Zuzka za radu. Na jeseň budem kupovať viac stromkov, tak viem komu sa mám vyhnúť.:-)
Rezistentné odrody slivky: Jofela, Haroma, Joganta, 24.4.2016
Máte už niekto skúsenosť s rezistentnými slivkami Jofela, Joganta, Haroma? Aké sú chuťovo, či dobre rodia, či sa im nelámu konáre pod úrodou, či zdravo rastú a sú skutočne rezistentné. A či sú skutočne samoopelivé. Budem totiž sadiť len jednu... celý příspěvek >
Broskyňa Jayhaven na podpníku Adesoto, 24.4.2016
Chcem kúpiť broskyňu Jayhaven, ale nemajú ju na podpníku mandla GF 677. Predávajú ju na novom podpníku Adesoto. Máte niekto skúsenosť s touto odrodou a s týmto novým podpníkom? Do akej výšky cca dorastie? Aká je cca životnosť stromu na tomto... celý příspěvek >
Je jabloň Topaz vzájomne opeľovateľná s Rubinolou?, 24.4.2016
Na záhradu v Bratislave si chcem vysadiť jablone: Topaz a Rubinola. Budú sa vzájomne opelovať? V okolí sú totiž len okrasné záhrady bez ovocných stromov. Ďakujem vopred za radu.
Idú do sladkovišne červíky? Aký podpník: colt alebo mahalebka?, 24.4.2016
Do višní vraj nejdú červíky, lebo sú kyslé. Platí to aj pre sladkovišne? Chcela by som si kúpiť višňu Jade, pri ktorej sladká chuť prevažuje nad kyslou a dozrieva v polovici júla. Máte s touto višňou niekto skúsenosť a ak áno akú? Na akom podpníku... celý příspěvek >
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama , 6.3.2016
 Na stránke spol. Kohaplant som sa dočítala: Marhule často trpia na apoplexiu - mŕtvicu stromov. Priemerný vek stromov klesá v dôsledku nej na 6-8 rokov. Preto sa šĺachtenie sústreduje na odrody rezistentné proti mŕtvici. Už sú na svete a po... celý příspěvek >
Akú máte skúsenosť s višnou Jada a Csengodi csokros?, 29.2.2016
Ak niekto máte v záhrade višňu Jada alebo višňu Csengodi csokros, napíšte mi o nich, či ste s nimi spokojní. Mali by byť rezistentné voči chorobám. Je to pravda? Nemajú mšice? Aké vysoké sú to stromky? Aké majú koruny? Sú konáre pevné, nelámu sa vo... celý příspěvek >
Višna Bruselska - kde kúpim stromček, 29.2.2016
Chcela by som si kúpiť stromček Višňa Bruselská. Neviete mi poradiť, kde sa dá kúpiť? Ak ju niekto máte, ste s ňou spokojný? Naozaj je odolná voči chorobám a škodcom? Nemá mšice? Nevyholuje? Aký veľký je to strom? Akú má korunu? Aké... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika