Příspěvky uživatele - tosa

Opylovač pro slivoň Tipala, 2.11.2017
Opylovač pro slivoň Tipala.Je to jedno jaka to bude odruda trnky?Chtel bych to nasadit vedle trnek domacich.
Mohl bych odebrat roub z nově vysazeného stromu až v lednu?, 28.10.2017 Obsahuje fotku
Zasadil jsem novy stromek a mel bych vetve zkratit.Na jaro znovu, tak na 4 očka.Mohl bych ty vetve zkratit az v lednu a ty vetevky uskladnit jako rouby?
Usychani větví, 21.5.2017
Ano, ptal.Ale s jejich stromy nemůžu dělat nic.Ty moje větve, ale nevypadají, žeby byly prožrané.
Usychani větví, 21.5.2017 Obsahuje fotku
V loni jsme měly obsypané stromy trnkami a tento rok mame hodně větví, které vypadají jak proschlé.Dokonce na některých jsou listy s květy, které jsou uschlé.A když říznu do větve, tak je syrová.Je to jenom pomrzlé, a příští rok to bude dobré, nebo... celý příspěvek >
Co s neujatým roubem?, 21.5.2017
Rouboval jsem 4 rouby na jednu větev za kuru.Jeden roub se po trech tydnech neujal.Co mam delat, kdyby i po delší době se neujal?vytahnout a kuru přitlačit, nebo paslu dat pryč, odchliplu kuru oriznout a zatrit voskem a znovu ovazat paskou?
Čím je napadla trnka?, 17.2.2016
Dekuji moc.
Čím je napadla trnka?, 17.2.2016 Obsahuje fotku
Mynuly tyden popadaly po velkem vetru susedovy v sade par vetvi.Z dalky vypadaly jako po okusu.Z blizka jsou uschle a necim prožrané.Nevi nekdo co to je a jestli se mam bat o sve stromy.Přidavam foto.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika