Příspěvky uživatele - elektrikář

Co s nevyužívanou zahradou?, 9.3.2022
Ahoj. Už mi docházejí síly. Jedná se vlastně o drnový porost, není to trávník. Co se stane, když to nebudu sekat? Vyroste vyšší tráva a ta si pak lehne. Možná by se to dalo 1x posekat až na jaře, kdy to leží, rozmulčovat to a nazdar. A za rok zas. V... celý příspěvek >
Co si počít s mizernou travní plochou?, 9.8.2021
Ahoj. Rozměr asi 20x40 m, dvě větší jabloně, jedna švestka. Roste pýr, pampeliška, sem tam ostružina a po úspěšné likvidaci kopřiv vyrostla netýkavka malokvětá. Mám toho víc k údržbě a nestačím na to. Takže tady začínám s hubícími postřiky celé... celý příspěvek >
Nejvyšší čas na založení bylinkové zahrádky?, 25.3.2020
Ahoj. Proč vlastně kupované bylinné čaje nevoní a ani nechutnají? /možná ty superdrahé ano/.Ale k věci: Chci pěstovat bylinky, nejlépe trvalky na čaj. Měl bych místo na přímém slunci i mezi jabloněmi. Zalévání velmi skromné. Rád bych zatím meduňku,... celý příspěvek >
Kozlík nemá kořen?, 14.8.2018
Vypěstoval jsem si kozlík a nasušíl vršek na čaj. Pak jsem si přečetl, že se používá kořen. Vyryl jsem tedy 1 rostlinku a dole samé jemné kořínky. Takže to asi není kozlík LÉKAŘSKÝ, že?
A tráva roste a roste, 7.6.2016
Jediný člověk se mne zastal. Dobře, koupí se mulčovač, dám ho mamce pod stromeček, sekat budu já a všichni budou spokojení. Že se občan musí starat o svůj pozemek, to byl dobrej fór. O zarostlé státní škarpy se nikdo starat nemusí, zřejmě, jak to tak... celý příspěvek >
A tráva roste a roste, 6.6.2016
Prosím pěkně o názor. V mojí mamce, již důchodkyni, se probudil sedlák a hospodář. Již několik let nechává posekat zahradu, pak z toho dělá kopečky a po mne nakonec chce to naložit a odvozit. Nyní a ještě na podzim. Zahrada je nevyužívaná, ležící... celý příspěvek >
Jaké bylinky do truhlíku na balkon?, 10.4.2016
Ahoj. Předem upozorňuji, že jsem vloni totálně s pěstováním neuspěl, vzešly mi slabé nitky nebo nic. Určitě chci petrželku. Co dál? Díky.
Co se sadem po dědovi?, 3.1.2016
Ahoj. Sad zakládal děda a jedná se o takové ty klasické vzrostlé jabloně. Prořezávám každý druhý rok a prakticky to nemá vliv na velikost plodů. Opět mi vyrostly stromy hodně do dřeva a letos naplodily mraky jablek velikosti asi tak dětské pěsti.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika