Příspěvky uživatele - derbis

Velké ostružiny, 15.10.2017
Dobrý den, ráda bych si koupila ostružiny. Vidám u lidí na zahradách obří ostružiny. Nikdo si už odrudu nepamatuje. Poradil by mi někdo? Pamatuji si, že tyto velké ostružiny měly i v Klatovech v zahradnictví Papež (ne na prodej, ale vysazené v zemi).... celý příspěvek >
Jablon Delba - zna to nekdo?, 6.10.2017 Obsahuje fotku
Tady fotka doma. Jablko je pres celou dlan a ma silnou stopku.
Jablon Delba - zna to nekdo?, 6.10.2017 Obsahuje fotku
Je mozne ze by se jednalo o Jablon Melba? Protoze koukam na dalsi druh, co nabizeji a vypada to, ze bud se to v polsku rekne jinak, nebo meni dodavatel nazvy. Viz fotka a red Delicious... Ze by opravdu Delba byla Melba?
Jablon Delba - zna to nekdo?, 6.10.2017 Obsahuje fotku
Ahoj vsem, Koupila jsem jablka, ktera sem dovazi z Polska. Jedna se o odrudu Delba. Nikde nemuzu tuto odrudu dohledat. Internet hned vyhledava Melbu. Ma nekdo tento strom, nebo o nem slysel? Kde ho muzu sehnat? A do jakych podminek s nim? Jsou to... celý příspěvek >
Druh jablone pres 50 let stare, 4.10.2017
Praha-zapad od Radotina. A to jablko je opravdu luxusni. Do posledni chvile priserne kysele, a ted je kysele s velkym mnozstvim cukru. Po odlezeni budou hooodne sladke. Tipla bych idealni na struudl. Mela jsem tu vzorek pro ovocnare, a nemam rada... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 19.4.2017
Objednala jsem 3 tresne. Jedna prisla se spatnou podnozi. Jinak stromky krasne. Jeden dokonce i velikej a lrasnej. A napsala jsem jim, hned mi prisel mail, ze se omlouvaji a zasilaji novou rostlinu. Heeej to koukam, asi u nich budu casto objednavat.... celý příspěvek >
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 12.4.2017
Vysev letos prvne do koupene hliny pro vysev a mnozeni. Seminka namocena do lignohumin (stejne funkce jako lignohumat) a dala jsem to na vsechny okna. Ale kdyz se topi, davame zaclonu za topeni, nejde to primo ma sazenicky. Kdyz vyrostou po par... celý příspěvek >
Boruvky, boruvky, boruvky, 11.4.2017
kde kupujete kolem Prahy boruvky vy? nebo na eshopu?
Boruvky, boruvky, boruvky, 11.4.2017
Dobry den, rada bych se vas zeptala, jak vy pestujete sve boruvky. Zda v zahonech, ci kvetnicich. Jak resite zimu. Cim hnojite/jak casto a jak se jim dari. Plus nejlepe fotku. Samozrejme i jak casto zalevate.  Ktere boruvky jsou chutove... celý příspěvek >
Kandské borůvky srovnání odrůd dle velikosti plodů, 11.4.2017
Stále mě překvapuje, že se jim tak daří v kvetnicich. Napada me myslenka, zda se jim tak nedari, protoze je pres zimu davate napr do sklepa, kde nepomrznou. A nemaji teploty pod 0...
Postriky ovocnych stromu, 5.4.2017
Pouzivaji se postriky preventivne, ci az nastanou problemy?
Postriky ovocnych stromu, 5.4.2017
Zdravim vas, Mam nove tresne, jablon, svestku, hrusku a merunky. Vubec se nevyznam v postrikach. Kdy a na co pouzit. Co pouzivate vy? A jak casto?
Rozdíl mezi Lapins a Stellou, 7.4.2016
Dobrý den všem, jak poznám rozdíl mezi Lapins a Stellou? Měli by být obě samosprašné. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika