Příspěvky uživatele - zdendan

Co za hroznou nemoc má naše švestka?, 5.6.2023 Obsahuje fotku
Co za hroznou nemoc má naše švestka?
Meruňka, vlci a nemoc?, 23.6.2020
Pod stromkem je lepenka, za účelem potlačení malin. Částečně jsem ji odstranil.
Meruňka, vlci a nemoc?, 22.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Meruňku máme v Praze, je stará 7 let, letos lí zmrzly všechny květy. Teď hodně obráží, myslím také proto, že nemá plody, nové větvičky rostou kolmo, jsou to vlky a mám je ostříhat, nebo radši nechat a... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - schnou plody, 3.5.2020 Obsahuje fotku
Ještě přikládám fotky
Řez švestky, 23.4.2020
Takže ta podivná zauzlení na větvích a nepřirozené ostré úhly vám nevadí? Je to podle vás v pořádku? Já švestky moc neznám, ale nevybavuji si, že bych to někdy viděl. Jinak je to myslím typická švestka, alespoň tak mi to říkali, že už je... celý příspěvek >
Řez švestky, 22.4.2020 Obsahuje fotku
Přistěhoval jsem se na zahradu a ten strom už tu byl, jsou na něm zvláštně rostlé-uřezané větve. Přemýšlím, jak to mohlo vzniknout a mám podezření, že to vznikalo právě uřezáváním těch starých větviček. Nebo co myslíte? On ten strom není v dobrém... celý příspěvek >
Řez švestky, 19.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám malý dotaz k řezu švestky. Vím, že se mají řezat vlci a lehce prosvětlovat.  Co ale nová větev na fotce?Je to vlk? Když ji uříznu, zůstanou tam staré větvičky, když ji nechám nejspíš přeroste ty staré a ty uschnou, když je... celý příspěvek >
Švestka, choroba plodů, 10.6.2019 Obsahuje fotku
Prosím vás co je tohle za svinstvo? To jsou snad tři choroby v jedné... ZD
Mladá třešeň, špatný řez, 28.3.2019
Tak jo, děkuju, jdu na to.
Mladá třešeň, špatný řez, 25.3.2019
Takže: 1. udělám špičák 2. nahoře ho zkrátím ve výšce kde chci korunu 3. pokusím se udělat tvar s terminálem a 3-4 kosterními větvemi. A to ještě na podzim, nebo příští jaro? Očekávám silný růst.
Mladá třešeň, špatný řez, 19.3.2019 Obsahuje fotku
Pak bych měl ještě jednu otázku, myslím že vhodnější by byl ten výhon hned vedle, na fotce třetí zleva, myslím, že by se dal narovnat, jsou na něm dvě pěkné větvičky, nemohl bych je tam nechat?
Mladá třešeň, špatný řez, 19.3.2019 Obsahuje fotku
Řezal jsem ji podle knížek. Každá z větví má na sobě dva řezy, na fotce jsou vidět suky. Chápu proč uříznout ty větší větve (červeně), ale nevím proč řezat ty malé (modrě), myslel jsem, že z nich budou nové větve. Ještě doplním, že já jsem... celý příspěvek >
Mladá třešeň, špatný řez, 18.3.2019 Obsahuje fotku
FOTO3
Co je to zač? Zelenina, nebo plevel?, 1.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, na záhonku mi roste tato rostlina ajá nevím co to je? Nevím, jestli je to plevel, nebo nějaký dtuh salátu? Sázel jsem tam čtyřboč, ale zdá se mi, že ten to není. Vysypal jsem do záhonku zbytky pytlíků, takže to může být něco... celý příspěvek >
Zkrácení velké třešně - řez, 26.5.2018 Obsahuje fotku
Zdravím všechny. Snaší třešní je to čím dál horší. Asi má špatný tvar, moc kmenů, měla málo místa, rostla vedle ořechu, ten jsme skáceliale stejně máme problém, třešeň se vytáhla do výšky avětšina třešní začíná kolem čtyř - pěti metrů. Je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika