Příspěvky uživatele - miloscmela

Toptaste, 3.9.2015
Napíšte potom ako ste s tým kvasom dopadli... aká bola cukornatost sliviek, koľko vám natieklo a aká bola kvalita pálenky...
Aká je slivovica zo sliviek toptaste?, 18.8.2015
Ďakujem veľmi pekne pán Fiala. Keď že počasie býva veľmi nevyspytateľné nebudem zbytočne ju skúšať. Ešte na jeseň dokupim Toptaste a cacanska rodnú nech mam viac odrôd aj na porovnanie. Slivky milujem v každom stave a chcel by som mať doma viac... celý příspěvek >
Aká je slivovica zo sliviek toptaste?, 18.8.2015
Taká kvalitná odroda na pálenie a povidla a na Slovensku ju skoro nikde nepredávajú to je škoda že sa viac nerozsiruju tradične odrody a hlavne keď sú fakt kvalitné. Uvidím keď začne jesenný predaj ponúkam sa po nej. Bývam na juhu stredného Slovenska... celý příspěvek >
Aká je slivovica zo sliviek toptaste?, 18.8.2015
Duranciu neviem na Slovensku zohnať. Zrejme siahnem po tej rodnej tu nie je problém zakúpiť... Ide mi hlavne o kvalitu chcem to pre seba a blízkych... nebudem ich ponúkať nie dobrou palenkou. Ak niekto viete poradiť kde sa dá na Slovensku kúpiť... celý příspěvek >
Aká je slivovica zo sliviek toptaste?, 17.8.2015
Ďakujem, nakoľko som začal pestovať slivky hlavne kvôli paleniu tak Zisťujem ktoré sú tie vhodnejšie aromatickejsie. Všade chválili má internete toptaste a tiež hagantu. Ale ešte mám miesto pre tých 5 stromčekov a chcel by som pridať ďalšie slivky.... celý příspěvek >
Aká je slivovica zo sliviek toptaste?, 16.8.2015
Dobrý deň, mám doma nasadené slivky toptaste a haganta... Zaujímalo by ma či má niekto skúsenosti s týmito slivkami pri pálení... aká je chuť a vôňa pálenky z týchto odrôd Ďakujem za odpovede
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika