Příspěvky uživatele - jardaxy

Kanadské borůvky - pěstování, 26.3.2016 Obsahuje fotku
No a takto mám nachystané borůvky na tuto sezónu. Něco je po přesazení letos (týden zpátky) tam kde jsou vidět čersvé piliny, tam jsem přidal 40g síranu amonného. Vše vysazené v 07/2013 z rostlinek cca 20 - 30 cm. Ke každé rostlince nyní dodáno... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 26.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, zde mé dvouleté v květináčku.
Muchovník - Indiánská borůvka nemoc, 3.8.2015
Bílé evropské padlí mě taky trápilo na muchovníku. Přišlo hned po koupi v zahradnictví a říkal jsem si, že to nedá, po listech to sežralo letorosty a chřadly. Přišla zima. Po zimě jsem  koupil discus a kumulus a jednu sezónu jsem je poctivě... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 3.8.2015
doporučená minima neznám, padlo tady na webu, že ta dávka plus přihnojování už je pro někoho zase docela dost... asi takto, když jsem přesazoval, dal jsem na cca 70l rašeliny a pilin dvě odměrky síranu N a 1 síranu K, a rostliny jely úžasně (20g/5 =... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 3.8.2015
asi záleží na tom, jak je pěstujete, kolik zeminy kolem dokola je a jak zaléváte. Já mám v plánu zkusit postup pana Standy, který k 250l stávající zeminy (rašeliny či směsky) přidává cca 10% rašeliny a do toho namíchá jarní hnojení. Tím, že mám vše v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika