Příspěvky uživatele - Maurik

Přechlorovaný bazén, pH v pořádku, 30.7.2020
Už je to skoro týden a měření stále ukazuje vysoký obsah chlóru. Přitom již týden nebylo do bazénu nic přidáno. Pouze se nonstop filtruje. Dnes jsem koupil radši jiný tester, ale pořád to samé. PH v pohodě, celková alkalita taky perfektní. Celkový... celý příspěvek >
Přechlorovaný bazén, pH v pořádku, 29.7.2020 Obsahuje fotku
Tak voda v bazénu bez plováku s tabletami a bez přidání jakékoliv chemie 6-tý den čistá, ale při měření chlóru to ukazuje stále moc. Je divné, že je to pořád stejné, když pořád paří slunce a filtrace běží v kuse už skoro 3 dny v kuse. Já to risknu a... celý příspěvek >
Přechlorovaný bazén, pH v pořádku, 28.7.2020
Filtruji už více jak 25 hodin v kuse od včerejška, dnes vedro, což by mělo taky chlor vycucnout s nic. Teď jsem to opět měřil a pořád stejný. Pořád vzorek po vhození tablety DPD1 zčervená jak srdce amorovo.
Přechlorovaný bazén, pH v pořádku, 27.7.2020
Zdravím.Nechci zakládat nové téma, když toto je podobné. Jde mi o to, že konečně po více jak týdnu se mi podařilo vyčistit bazén tak, aby voda byla čistá a průzračná. Nyní je perfektní, bohužel když měřím chlór, tak už mi to asi 4 den ukazuje hodně... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 9.8.2017
PH jde naposledy měřil cca pred deseti dny, když jsem tam naposledy dával ten chloršok, a to bylo tuším 7.2 Co se týče vysávání, tak opět jsem naposledy vysával tak pred 14 dny, jelikož jsem nic neviděl, myslím tim, zda vydává a neni vzhůru nohama,... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 7.8.2017
Zdravím. Tak jsem poprvé dal 50g modré skalice a nechal filtraci jet cca 15 hodin, ale řekl bych, že viditelná změna žádná. Tak jsem druhý den zkusil dát opět cca 50 g (možná trošku méně) a nastavil filtraci na 12 hodin a odjeli jsme pryč. Když jsme... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 3.8.2017
Díky. Filtraci mám cca 3 metry od bazénu, ano mam ty bílé vroubkované hadice 32mm. Solární panel jeden cca 3 metry mám, ale ten jsem z okruhu odpojil, protože to na jednom místě teklo. Filtraci mam tu Hayward, nebo tak nějak 4-5 m3/h. Písek bych měl... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 2.8.2017
Zdravím. Koupil jsem si tedy dnes 500g modré skalice za 78 Kč, kolik g ji mam dát do bazénu cca 23-25 m3? S obsahem si nejsem přesně jistý, bazén jsem nekupoval já. Děkuji za radu
Modrá skalice ano či ne?, 2.8.2017
Zdravím. Já někdy koncem dubna odzimoval bazén, změřil PH, dal chloršok dle návodu, druhý den dle návodu dal do plováku tablety 5v1 a naprogramoval filtraci na cca 4 hodiny denně. Voda krásně průzračná a čistá. Jenže jak jsem psal, koncem června po... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 31.7.2017
Děkuju. Hodně jsem toho tady právě pročítal, ale je to tak 50/50 názory na tu skalici, tak mam trošku obavy. Před dvěma lety jsem to už jednou měl zelené, ale zelenalo to postupně až to bylo brčálově zelený, ale dal jsem chloršok a bylo to v pohodě.... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 31.7.2017
Zdravím. Asi jsem klikl špatně, tak se omlouvám. Chtěl bych poprosit o radu, protože jsem už bezradný. Do začátku července jsem měl vodu v bazénu krásně čistou až křišťálovou a pak během cca dvou nocí se voda 🏊 zkazila. Byla jakoby... celý příspěvek >
Stříhání rok starých švestek, 14.3.2017
Omlouvám se. Foto je aktuální, ale název nikoliv. Nechtěl jsem zakládat nove téma, tak jsem to připojil k tomuto. Kupoval jsem ji tuším jako roční a zasadil cca podzim 2014.
Stříhání rok starých švestek, 2.3.2017
Zdravím. Bylo ny možné mi aspoň trošku dle obrázku poradit, jak tu švestku střihnout, aby to neublížilo a zároveň ten strom aspoň trošku dobře vypadal a ne jako někde v džungli. 🙂 A omlouvám se za bordel na pozadí. Díky Viz.foto
Poloautomaticky vysavač, 1.6.2016
Zdravím Taky mám ten Zander, ale pořád s ním bojuju. Chvili v pohodě sám vysává, ale objíždí pořád tu samou trasu a někdy se stane, že se dostane na záda a je po vysávání. Takže ho většinou musím tyčí posouvat k některým usazeninám a jakoby to... celý příspěvek >
Stříhání rok starých švestek, 21.4.2016 Obsahuje fotku
Zdravím a díky Já měl jen obavy, zda jsem něco neudělal špatně z kraje tohoto roku, když jsem zkracoval o trošku terminál a rozhodoval jsem se, které větve odstraním úplně, aby to bylo jak jsem četl (terminá a 4 větve), jenže jsem měl dilema,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika