Příspěvky uživatele - Tomas75

Ohenry, Guglielmina, Fairtime - velmi pozdni broskvone, 20.9.2020 Obsahuje fotku
letosni velmi teple zari preje dozravani pozdnich broskvoni. Po Cresthaven dale. OHenry je aktualne zrala, sklizim a ma vybornou chutovou kvalitu. Jeste par teplych dni a do velmi dobre chuti dozraje i Guglielmina - viz aktualni obrazky. Fairtime... celý příspěvek >
Moni, 11.9.2020
prvni letosni uroda par plodu MONI na loni koupenem stromku. Chutove velmi dobra svestka. 
Falešný Dapple Dandy, 10.8.2020
jojo, jarni mrazik, taky to u mne letos blumy, japonky a pluoty dost odskakaly. K te Katince, to je zajimava svestka, mam ji letos obsypanej strom a ac na prvni skousnuti je to takova nemastna, neslana, mdla chut, neco mne ji nuti jist dal a dal... celý příspěvek >
Tardibelle, 10.8.2020
pan PavelCZ je skutecne velmi blizko pravde. mam sve pochybnosti o tom ze by Tardibelle ze Spomysle byla prava, ale to jsem tu jiz v minulosti zminil. Prava Tardibelle u nas neni nepestovatelna, ale skutecne dozrava pozde - nikoliv prvni, ale... celý příspěvek >
Moniliová hniloba, 10.8.2020
urcite, zde vice info: Madenfreies Obst - jetzt Schutznetze auflegen! a zde obchod: Madenfreies Obst sam mam 5 siti, postupne je presouvam mezi stromky jiz odplozenymi (tresne) - tam chrani hned po odkvetu pred vrtalkou a pak vosama, na... celý příspěvek >
Moniliová hniloba, 10.8.2020 Obsahuje fotku
letos poprve zkousim pestovat pod siti, cely stromek. A letos poprvy mam poradnou urodu vsech zakrytych peckovin. Pod sit se nedostane nejen vosa, ale ani obalec nebo vrtalka, proste nic. Hned po odkvetu jsem zabalil tresne, svestky, broskve. A uz... celý příspěvek >
Moni, 18.5.2020
zdravim vsechny pestitele MONI. mam dotaz. Od vyraseni pozoruji ze moje MONI ma nazloutle listy - jakoby chloroticke. Chvili jsem cekal ze jak se rozkoreni tak ze nabere ziviny a listy zezelanaji, ale prd, porad ma ty listy zlute. Uz jsem zacal... celý příspěvek >
Co po Cresthaven?, 28.4.2020
pratele, vidim ze po pozdejsich odrudach broskvi je zajem, ale nikdo tu nemame jistotu ze nejakou pozdejsi spravnou odrudu skutecne sezeneme. Ja pestuji skutecne OHenry, Guglielminu a Fairtime. Vsechny realne plodi po Cresthaven, jsou z overeneho... celý příspěvek >
Co po Cresthaven?, 6.4.2020
Vždyť jste naivní.taková sagitarie se pro normálního zahrádkářů nedá sehnat ani v online italských školkách. Tak si snad nemůžete myslet ze by se na českého zahrádkářů usmálo taková štěstí ze zrovna v díře jako je spomysl by tuhle odrůdu prodavali po... celý příspěvek >
Jackfruit - žloutnutí listů, 19.11.2019
Svilusky? Teplota 20 plus a co nejvíce světla.t
Broskvoň Rich May, 17.6.2018
ahoj Pavle, mne dozrava a zamekava Francoise od tebe - fakt hodne ranna. Jak u tebe Sagittaria? Uz sklizis? Mela by byt pokud jde o dozravani na stejno s Francoise, ale chutove lepsi... sladsi.
Velmi rané broskve, 17.6.2018
Dobry den tak ja pro Vas mam 2 tipy : velmi ranna - FRANCOISE - ta dozrava prave ted, sklizim prvni plody. Pravda chutove to neni az takova pecka, rekl bych tak o kousek lepsi Kaufland, ale je proste prvni a velice ranna. Alternativne by se dala... celý příspěvek >
2018 prvni merunky dozravaji, 8.6.2018
ahoj Pavle, maya cot od tebe se mi ujal roub a ta by mela byt jeste rannejsi nez wonder cot a tsunami. Nebudu riskovat - dam ji do skleniku - tim jeji rannost jeste podporim. Jen premyslim co k ni, protoze je tutove cizosprasna. Mozna bych te pristi... celý příspěvek >
2018 prvni merunky dozravaji, 5.6.2018
Dobry den, nejsem nijak dobry v posuzovani jemnych merunkovych chutovych nuanci, takze mohu shrnout ze mi Tsunami i Wonder Cot chutnaji docela podobne, prijemne po merunkach... Tomas
2018 prvni merunky dozravaji, 4.6.2018
Dobry den, u nas dnes prvni 4 spadle = zrale plody z merunky odrudy WONDER COT. Dalsi ranou merunku - TSUNAMI - ocekavam behem tohoto tydne. Uz jsou oranzove, ale jeste ne mekke. Tomas 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika