Příspěvky uživatele - gallus

Lis na ovoce, 8.12.2015
Děkuji za tip na tesilen. Už jsem použila a jásám! Lisovaná šťáva prakticky bez kalu! Děkuji, děkuji.
Lis na ovoce, 10.11.2015
Já tomu věřím a vůbec to nerozporuji, jen mám uprostřed lisu tyč, tak mě nadchla metráž, kterou si spíchnu k obrazu svému. Prodávají jen pytlíkovité útvary a jak už kdosi níže psal, díru do toho dělat nechci. Ještě jsem zvědavá, z čeho že se ta... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 10.11.2015
Děkuji moc za tip a jak to vymýváte? Já zatím používám klasickou síť do oken, ale po třech lisováních v ohybech praská (o vhodnosti k potravinářskému využití ani nemluvě, proto mě nadchla ta kanava - čistá bavlna). Ovšem po akci ji prostě osprchuju a... celý příspěvek >
Jurrský ovopark, 24.7.2015
tak teda ja to letos zkusim a hned budu chytrejsi. nejaky konkretni navrh na zahrabavaci technologii by nebyl? do lisek a prikryt metrovou vrstvou sena, nebo rovnou polozit na seno ci zahrabat... jak hluboko? jak oznacit misto zahrabu? predstavuju... celý příspěvek >
Jurrský ovopark, 22.7.2015
Dekuji, skoda.
Jurrský ovopark, 22.7.2015
mohla bych poprosit o podrobnejsi priblizeni skladovani jablek v sene, sklep pod barakem naprosto nevyhovuje. ale vlastnim kousek zeme, kde je jakasi drevena stodola a v ni dve obrovske kopy sena. jestli by se toho nedalo nejak vyuzit? nejak tam... celý příspěvek >
Jak pestovat cesnek z pacibulek?, 21.7.2015
Diky, diky a jeste jednou diky, panove. ted uz vim proc.
Jak pestovat cesnek z pacibulek?, 21.7.2015
Celou dobu pátrám, proč v létě vyjímat maličké česnečky vyrostlé z pacibulek a za pár týdnů je zase sadit do země. Když pacibulky nasadím ve sponu jako bych sadila stroužky česneku, můžu je nechat v zemi a nepřesazovat? Prostě si z toho udělat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika