Příspěvky uživatele - magda51

Přepikýrovaným paprikám žloutnou a opadávají děložní lístky, 21.3.2019
Děkuji za odpověď. Nechám substrát proschnout. Magda
Přepikýrovaným paprikám žloutnou a opadávají děložní lístky, 21.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám stejný problém a dokonce mi začínají žloutnout a opadávat odspodu i první pravé lístky bez ohledu na odrůdu. Přepikýrováno do zahradnického substrátu, který má obsahovat hnojivo na 6 týdnů. Navíc se na povrchu substrátu vytvořil asi po... celý příspěvek >
Rajčata - poškozené rostliny čím?, 30.6.2018
Děkuji za odpověďi, do vlastní zcela jistě nekontaminované zeminy byl přimíchán agrokompost. Magda
Rajčata - poškozené rostliny čím?, 29.6.2018 Obsahuje fotku
Na několika vzrostlých plodících rostlinách rajčat se objevily podivné novotvary - viz foto. Nevíte, o co by se mohlo jednat? Podobný obrázek se mi v příspěvcích s odpověďmi nepodařilo najít. Děkuji za odpověď. Magda
Ohlodané plody rajčat, 15.8.2017 Obsahuje fotku
Setkávám se s tím poprvé, plody rajčat pěstovaných ve foliovníku v nádobách mně něco ohlodává . Podle fotky v jednom dotazu to housenky nebudou a také jsem nikde žádnou neobjevila. Nevíte, co by to mohlo být za škůdce? Děkuji za odpověď.
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 12.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Každoročně si předpěstovávám rajčata doma v hlíně, kterou si dovezu ze zahrádky. Všechna semínka vzešla, ale asi po týdnu sazeničkám zaschly listy a sazenice odumřely. Viz obrázek. Nasela jsem znovu - tentokrát do zakoupeného výsevního... celý příspěvek >
Co je to za vadu?, 18.7.2015
Děkuji za odpověď. Mě jen zmátlo, že ostatní keře bílého, růžového a červeného rybízu plodí normálně. Ten černý kvetl asi buď jako první nebo poslední - příští jaro prozkoumám. Odrůdy neznám - vypěstovala jsem si z darovaných řízků.  Magda
Co je to za vadu?, 18.7.2015 Obsahuje fotku
Na jaře černý rybíz krásně kvetl, těšila jsem se na úrodu. Na celém velkém keři však dozrálo jen pár kuliček. Sousední bílý rybíz plodí normálně.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika