Příspěvky uživatele - eerie

Co zere listy, potazmo nasi zahradu?, 29.6.2015 Obsahuje fotku
Dobry den všem, prvním rokem bydlíme v rekonstruovanem dome se zatím stávající zahradou..snažila jsem se v rámci možností odplevelit a zkulturnir co šlo a chvíli jsme se radovali z "krásné"zahrady.. teď kudy přijdu, vidím něco ohryzane, msice jsou... celý příspěvek >
Okousaná bobkovišeň, 25.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den pane Josefe, moc se omlouvám, vletela jsem zde jako velká voda, když mi usl maly a nechtěla narušit vlákno zakladatelky či byt jinak nezdvorila.Jsem zde nováček a teprve se rozkoukavam, tak se ještě jednou omlouvam a dekuji za... celý příspěvek >
Okousaná bobkovišeň, 24.6.2015
Pane Josefe, je možné, že by se lalokonosec pustil i do buxusu..?máme jej vedle bobkovisne,jenž jeví známky napadení lalokonoscem a jeho kondice je mizerná, tak mě napadlo, zda-li by to nemohlo souviset.děkuji za odpověď :)
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 24.6.2015
Máte pravdu, fotka je z 8/6 a nyní už padají převisy nádherne dolů...:) rostly nejdříve jakoby do všech stran z truhliku, tchynka mi radila je natáčet/směřovat směrem dolů a do boku, což ze začátku nešlo, jsou jakoby křehké, ale jakmile se vytahly,... celý příspěvek >
Buxus - poradite co je to za skudce?, 24.6.2015 Obsahuje fotku
Prosím, poradí nekdo co jé to zač dle fotky..?buxus má minimálně 7let a přijde mi, že od počátku vypadá takto..chtěla bych jej zachránit..:(jsou to pavucinky po celém buxusu, ale jsou to normální pavoucci. prostě nevypadá ve zdravé kondici..:((
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 24.6.2015 Obsahuje fotku
Ahojky, jsem taky uplny začátečník, moje první truhliky a zastipla jsem jen v cca dubnu/květnu..rostou jak dravé, hnojim jednou týdně..Doufám, že se zazáří i příští rok..:)jsou krásné, ale věčně věku žiznive.:)
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika