Příspěvky uživatele - Mejstrik

Redhaven, 30.8.2015
Broskve nejsou letos vubec sladke, totalne bez chuti. Nevite cim je to zpusobeno? Spatna vyziva?
Obaleč švestkový - 1. generace, 13.7.2015
Rano jsem postrikal Calypsem a feromonovy lapace povesil, alespon si to vyzkousim a uvidim nazivo tu potvurku. Ano, ty odparniky se musi pouzit letos, jinak asi vyprchaji. Jen nevim za jak dlouho postrik opakovat a cim. Calypsem uz sem strikal ted... celý příspěvek >
Obaleč švestkový - 1. generace, 12.7.2015
Aha, myslel sem, ze se vyvesuje az na prelomu cervence a srpna. Jsem z Polabi okres Nymburk, zitra ho teda vyvesim. Nebo uz mam radeji pouzit hned postrik?
Obaleč švestkový - 1. generace, 12.7.2015
Letos jsem si poprvy koupil feromonovy lapac na obalece. Mam uz ho povesit na strom nebo je jeste cas? Dekuji
Merunka, 1.7.2015 Obsahuje fotku
dalsi fotka
Merunka, 1.7.2015 Obsahuje fotku
foto
Merunka, 1.7.2015 Obsahuje fotku
Dalsi foto
Merunka, 1.7.2015 Obsahuje fotku
Poradil by mi nekdo kdy a jak ostrihat tuto merunku. Poznali byste nekdo, jaka by to mahla byt odruda?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 19.6.2015
Tak ted mam v tech podnozich pekny hokej:}}.Zakrsky na M9 asi volit nebudu, nejaky hryzce na zahrade mam. Otec ma jablon Duett tusim na podnozi MM106 a po ctyrech letech je vysoka skoro ctyri metry, do sirky moc nejde.Tak mozna neco takoveho.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 18.6.2015
Vysokokmeny nechci, ty dve jablone co mam jsou bud na M9 nebo na M26, po sesti letech jsou asi dva metry vysoke. Jak vysoky a siroky bude strom na podnozi M26?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 18.6.2015
Kdyz jsem je u babicky sazel bylo mi 28 let. Zahradu uz nechtel nikdo obdelavat, tak sem ji zatravnil a vysazel stromky. Na podzim se chystam vysadit na druhou pulku zahrady asi deset novych stromku, z toho asi ctyri jablone. Poradte prosim nejake... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 13.6.2015
Jablone mam pouze dve Sampion, ten hodne trpi tou strupovitosti a cervavej je taky hodne, a potom mam myslim Rubin, z neho uz sem nejaky jablka mel, bohuzel minuly rok mi terminal ulomila vichrice, a je asi dost nachylny na padli.. Jinak hruska je... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 12.6.2015
,Dekuji za vysvetleni ohledne te rezistence, ted uz tomu myslim rozumim. Ja s postriky teprve zacinam. Mam devet asi sestiletych stromku a bez postriku uroda tristni. Krome tresni vlastne zadna. Calypsem sem strikal nejdriv proti pilatce a tak sem... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika