Příspěvky uživatele - vlkvladimir

Nancyjská mirabelka neplodí, 18.6.2023
Tak to vypadá, že máte stejný problém jako já. Krásně vzrůstný strom, ale osamocené květy a žádné plody... Vladimír
Nancyjská mirabelka neplodí, 31.5.2023
Hm, takže asi byla moje trpělivost silně nadbytečná. Doposud jsem neochutnal jediý dobrý plod. Ano, v okolí rostou mirabelky divoce a vypadají jak na Vašich fotkách. Takže jde ven a jiný pokus. Jen by mě zajímalo, proč neplodí. Vždyť i ty divoké mají... celý příspěvek >
Nancyjská mirabelka neplodí, 29.5.2023
Dobrý den před asi už deseti roky jsem zasadil  "nancyjskou mirabelku" koupenou v zahradnictví. Dodneška měla jen pár květů a ani jednou plody. Strom je to celkem pěkný vzrůstem, ale jde spíš o ty plody. Než jí vykopu, jaké máte s... celý příspěvek >
Rybíz - jen částečné trsy plodů, 14.5.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den  Už nejméně dva roky mám na mých rybízech jen částečně plné trsy plodů. Rybízy (viz foto) jsou pěkné, dvoumetrové, dobře hnojené a udržované a i přes problém dobře plodí. Ale v posledku vždy najaře vidím tyhle poloprázdné... celý příspěvek >
Pěstování česneku ze semen, 17.10.2020
Byl jsem tu se stejnou věcí už v r.2019. Na ebay jsem několikrát po sobě koupil semena okrasných česneků. Opravdu semena - černá, tvrdá, že se dají drtit, velikost tak mezi 1 až 1,5 mm "podle odrůdy". Od různých prodejců. Ať jsem sel na jaře, na... celý příspěvek >
Pěstování česneku ze semen, 1.1.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den  snad se mi podaří oživit diskusi Na ebay jsem sehnal OPRAVDU SEMENA okrasných česneků (je tam mnohem větší výběr a i desetkrát lepší ceny než u nás). Umím a znám práci s pacibulkami atd. ale nevím, jak se zachovat k... celý příspěvek >
Zasychání šeříků, 28.6.2018
Jasně! Takže protože jsem chtěl vytvořit zástěnu z různobarevných, znamená to pro mě nasadit náhradní. A nasadit je tak (ohlídat si to), aby místo roubu bylo spojehlivě nad zemí. Napadá mě, že jsem to možná zapřičinil i já sám, protože jsem je... celý příspěvek >
Zasychání šeříků, 28.6.2018
Rozveďte to prosím, jsem laik, takhle tomu nerozumím
Zasychání šeříků, 28.6.2018
Dobrý den Před třemi lety jsem zasadil několik druhů šeříků jak živý plot, do vykopaných jam s asi kolečkem kompostu. Všechny se ujaly, ale některé dělají to, že různě v průběhu roku (na jaře i na podzim) vysloveně od kořene celé zaschnou, třeba... celý příspěvek >
Šípek - škůdce/choroba?, 29.8.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den  Našel jsem na mém šípku NĚCO - je to tam v počtu asi 5 ks vždy na konci větvičky. Nikdy to tam ještě nebylo (šípek je jinak poměrně velký a starý a krásně plodí). Zkusil jsem to rozříznout a je to poměrně pevné, tvrdé. Vevnitř... celý příspěvek >
Škůdci na libečku, 15.6.2015
Vygůglil jsem si tu příšeru a budu ji hledat. Teď vím, co asi hledám, protože ten tvar ožírání mi připadá docela podobný. No a libeček mám pochopitelně už pár let na stejném místě a tak si tam ty potvory už asi vyvedly kolik generací. Vojtěška ani... celý příspěvek >
Škůdci na libečku, 15.6.2015
Ano, někdy se slimáci (nebo něco podobně plazivého) vyskytnou, jsou to spíš takoví malí, ca pětimilimetroví, se světle a tmavě žíhanou ulitou, ale je jich moc málo na takové postižení, jen jednotlivé kusy za rok a ty dokážu klasicky odchytat...
Škůdci na libečku, 10.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den I když se traduje, že libeček je tak aromatický, že ho nic nežere, bohužel tu mám letitý problém - viz obr. Něco mi ho užírá, čím starší list, tím více. Koncem leta už není nenapadený ani list.Poraďte prosím, kdo má zkušenost, co s tím.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika