Příspěvky uživatele - Krist

Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 31.7.2015
Nj, trochu máte pravdu. Nemám sice nudli a pole je jen z jedné strany ale když hnojí v létě, tak to táhne z jihu i ke mě a já u toho byl pokaždé. Takové práce dělají zásadně o víkendu, dementi. Nadával jsem jak dlaždič. 2013 na pozemku rostl... celý příspěvek >
Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 3.6.2015
To Vy také  . Ještě dvě otázky: 1) Kde přesně zaštípnout a čím zatřít kmen po ukončení hlavního růstu nového terminálu?  2) Jak bude v dospělosti vypadat kmen? Bude na něm vada, hrb, dutina? Sklon předpokládám určím já řádným... celý příspěvek >
Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 3.6.2015 Obsahuje fotku
Obr. 3  Vršky nepotřebných výhonků. Na podnoži jsem jeden malý výhonek vylomil celý.
Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 3.6.2015 Obsahuje fotku
Obr.2 Nový terminál ještě převážu k vlastnímu kmeni, kdyby se náhodou kmínek katapultoval a mohl jej vytrhnout.
Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 3.6.2015 Obsahuje fotku
Tak posílám výsledek ku schválení. Nechal jsem druhý dlouhý stonek od vrchu. Ten co je nejvýš se sice nabízel víc i vzhledem k místu odkud vyrůstá, je v ohybu hlavního kmene, takže by lépe na něj navazoval, ale ten druhý mě přišel nejsilnější,... celý příspěvek >
Okus stromu - ořešáku, 1.6.2015
To je náhodička, já mám na chlup stejný problém: ODKAZ Netřeba oživovat starou diskuzi
Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 1.6.2015
Děkuji velice, vyberu si tedy první možnost a nový kmínek budu jistit k tomu suchému. Postřik Kuprikolem 50 snad nic nepokazí. Škoda, že se tím růst zbrzdil a ztratil vlastně min. 2 roky vývoje. Snad se ten"terminál", jak říkáte,  vyšvihne... celý příspěvek >
Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 1.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Ořešák byl koupen a zasazen 10/2013. Ještě tu zimu jej nahlodali srnky asi v půlce kmínku. Na jaře 2014 se teda pupeny objevily ale letos 2015 už je kmen ze dvou horních třetin mrtev a vyrašily větvě až odspodu. Tak nevím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika