Příspěvky uživatele - david442

Zmrzlé pupeny mladé révy, 9.5.2016
Zdravím, před cca 14 dní mne zmrzlo asi 5 mladých rostlin vinné révy. Byly krásně narašené ale mráz je bohužel spálil. ustřihl jsem kousek konce a proutek révy je stále zelený. Myslíte že réva vyraší ze spících pupenů nebo úplně uschne? Je to víc... celý příspěvek >
Nejpozdnější třešeň - Ladeho pozdní - zralost začátek září, 3.5.2016
Zdravím, měl bych zájem o rouby nejpozdnější třešně Ladeho pozdní, kde je zralost až začátek září. Měla by být původně z Krkonoš. Žádná jiná odrůda tak pozdě nezraje. Nemáte ji někdo na zahrádce?
Kvalitní letní jabloň, 2.9.2015
Zdravím, prosím o radu. Hledám kvalitní letní jabloň. Hlavně aby nemoučněla tak jako např. Discovery a byla zralá pokud možno koncem července. Kdyby byla i odolná vůči strupovitosti aj. Tak by to bylo ideální. Zatím mi nejlépe vychází Ametyst.... celý příspěvek >
Semenáček meruňky, 5.8.2015
Zdravím, prosím o radu jak nejlépe vypěstovat z pecek meruňky. Mám doma pecky, které byly asi 3 týdny ponechány v teplé místnosti a po rozbití jsou jádra dosti vysušené. Nevím zda se tím neztratí potřebná klíčivost. Bude stačit tyto pecky dát... celý příspěvek >
Red Prince / Red Jonaprince vypěstování ze semene, 1.6.2015
Zdravím, koupil jsem si jablko Red Prince (Red Jonaprince) je velice chutné. Protože je tato jabloň triploidní napadlo mne, že by se nemusel semenáček této jabloně vůbec roubovat. Chápu to správně když tato jabloň je velice špatný opilovač,... celý příspěvek >
Semenáček broskvoně?, 20.5.2015
ok, tak o co se jedná? Listy to má stejné jako broskvon
Semenáček broskvoně?, 20.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, je na obrázku semenáček broskvoně? Nebo je to nějaký plevel? díky
Kadeřavost broskvoní - vše co potřebujete vědět, 20.5.2015
Zdravím, prosím o ujasnění problému kadeřavosti broskvoní. Mám následující jednoduché dotazy: 1. Je kadeřavost přenosná z jedné broskve na jinou? 2. Pomůže broskvoni otrhání postižených listů, nebo to nemá žádný vliv? Můžou se nové listy... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika