Příspěvky uživatele - Josefina

Ořech zasazený příliš blízko plotu, 30.6.2018 Obsahuje fotku
Foto oresaku
Ořech zasazený příliš blízko plotu, 29.6.2018
mockrát děkuji za vaše rady!!! ale bohužel soused je kamarád mého tatíka a toho ořech nezajímá a je mu to jedno a rozhodně odmítá na kamaráda tahat občasnský zákoník :-(a tím možná poniči sousedské vztahy... proto jsem se pídila po nějké... celý příspěvek >
Ořech zasazený příliš blízko plotu, 29.6.2018
Dobrý den, náš milý soused si zasadil mladý ořech cca 1,20m od hranic našeho plotu, kde mám zasazené drobné bobulové ovoce, rybízy angrešty atd... tvrdí, než než bude strom veliký budeme mít už oba jiné starosti, jestli vůbec nějaké... nicméně mě... celý příspěvek >
Co mi napadlo sukulent?, 26.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravím Vás, nějaká choroba mi napadla vzrostlou Tlustici, souvislý bílý povlak na listech, vypadají jako plesnivé,,, co s tím, nerad bych o ni přišla :o( Děkuji za názory!
Prosím poraďte, co je to za chorobu? - sukulent, 26.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravím vás, Tlustici mi napadla nějaká choroba, vypadá jako plíseň, bílý souvislý povlak na listech, už tak na 70% rostliny :o/, rostlina ke krásná vzrostlá, nerada bych o ní přišla :o(Děkuji za rady! 
Je to Vlnatka?, 26.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravím vás, něco mi napadlo tlustici, vypadá to, jako by byla plesnivá, bílý povlak na listech, vypadá, jako plíseň, kmen je čistý. Vypadá takto Vlnatka? Děkuji za odpověď :o)!
Co to je? Pomůžete?, 18.5.2015
Super, děkuji, na to bych nepřišla 
Co to je? Pomůžete?, 18.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, podle květů to nevypadá ani na žádnou okranou třešeň, jabloň atd... co by to mohlo být? Květy jsou v hustých růžových chomáčcích po celé délce větví, stromky zatím střesně vysoké, je z nich udělaná álej v zástavbě... viděla jsem i v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika