Příspěvky uživatele - lyky

Zhutneni podkladu misto chodniku, 6.4.2017
Mam odbelnikovou zahradu 20*10m. Prostedkem zahrady mi vedl uzky 50cm chodnicek ze zamkove dlazby v obrubnicich. Premistuju ho na kraj, abych spojil dve travnate plochy, ktere zatim byly oddelene. Puvodni chodnik jsem uz vytrhal a ze zeme pod nim... celý příspěvek >
Založení trávníku bez orby, na jaře, 28.3.2017
resil jsem totoznou vec, vahal jsem mezi orbou a rotavatorem, nakonec rotavator, sice drina, ale vysledek velmi dobry - cca 15 cm hluboka vrstva nakyprene hliny... ted vaham, jestli vyhrabat ty chuchvalce stare uslche travy, nebo to... celý příspěvek >
Novy travnik, 8.3.2017
trave se na zahrade darilo, ty dva voziky jsem myslel jako zlepseni vlastnosti soucasneho podkladu a trochu provzdusneni... na vozik se mi vleze tuna, tzn budou to dve tuny... mam ale jeste jiny dotaz, dneska jsem to vertikutoval s neslavnym... celý příspěvek >
Novy travnik, 6.3.2017
Zdravim. Na zahrade za domem 200m2 jsem mel starsi neudrzovany travnik, plny hrbolu, prohlubni, pozustatku po tujich (ostruvky), plevele neodstranitelneho selektivnim herbicidem. Na podzim jsem to kompletne ZROUNDAPOVAL. Jak nyni? 1. nejprvne... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika