Příspěvky uživatele - EvčaEvča

Jak a kdy stříhat hortenzie?, 9.10.2015
Děkuji všem... udělám to tedy tak, že mezi ně dám listí, zeminu a zakryji chvojím...  I když právě nevím, jak to tam bude držet, když mám hortenzie vysoké přes 150cm... No zkusím a uvidím...  Strašně bych si přála, aby konečně... celý příspěvek >
Jak a kdy stříhat hortenzie?, 9.10.2015
Moc děkuji za odpověď. Zkusím to tedy letos udělat tak, jak radíte. Jen si říkám, že ta konstrukce teda bude něco! :-) taková veliká věc hned před vstupem do domu... no - musím vymyslet, jak to vtipně zamaskovat...  Na jaře to mám poté... celý příspěvek >
Jak a kdy stříhat hortenzie?, 6.10.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu... mám tyto hortenzie (na fotu), už několik let jsou bohatě olistěné, ale po celou dobu téměř bez květů. Na těchto 4 hortenziích (viz foto) je vždy max. tak 3-5 květů... a to po celá léta. Asi tedy dělám něco špatně. Stříhala... celý příspěvek >
Co je to za keřík?, 20.5.2015
Fakt že jo! Pan Josef má pravdu... a omluvám se tímto i paní Lídě - odhadla jste to naprosto správně...!! Koukala jsem na různé typy odrůd a ano, je to skutečně asi ten CEANOTHUS neboli Latnatec, též jsem našla název Zpododěr... Děkuji moc a... celý příspěvek >
Co je to za keřík?, 20.5.2015
Nene, ten Ceanothus to nebude... tohle má menší, takové úzké, tvrdší lístky... Ale i tak děkuji..  :-)
Co je to za keřík?, 20.5.2015 Obsahuje fotku
Děkuji moc oběma za rychlou odpověď. Ještě by mne zajímalo, co je toto za modrý keřík...?? Poznáte jej někdo??? Děkuji moc...
Co je to za keřík?, 12.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebuji radu. Máme tento malý keřík, kvete modře, prý má být i léčivý... Poradíte, co by to mohlo být za rostlinu? Děkuji. E.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika