Příspěvky uživatele - IvaN.

Řez hrušně Nashi, 15.6.2015
děkuji za rady, ozvu se tedy s dovolením příští předjaří o pomoc :-).Punčocha je dobrý nápad, hned to vyměním.Ještě se trochu bojím o ten poškozený kmínek, po té vylomené větvysnad to bude v pořádku.A výživu bych měla dát jakou?,máme jí v mulčovací... celý příspěvek >
Řez hrušně Nashi, 14.6.2015
ten hadřík byl proti odření při přivázání před včerejší bouří, půjde hned pryč.A podpěru už jsme dnes (po odlomení větvě)rychle udělali. A ta souška je sousedova merunka po mrtvici :-( Taže jestli jsem to pochopila správě, řez bych provádět... celý příspěvek >
Blednoucí koi, 14.6.2015 Obsahuje fotku
máme také karásky a schubukiny, už tři roky, a jeden karásek nám před dvěma lety přešel ze zlaté barvy do bílé, bohužel letos po zimě jsme ho nenašli.Ale to asi nebylo tím zbarvením, jinak máme od lonska dva malé narozené karásky a jeden byl... celý příspěvek >
Řez hrušně Nashi, 14.6.2015 Obsahuje fotku
dobrý den, prosím moc o radu jak po odplození ostříhat tuto hrušen, někdy v únoru jsem jí trochu pokrátila větve, ale asito bylo špatně, okamžitě na jaře obrazila novýma, tenkýma a dlouhýma přírůstkama a některé jdo kolmo nahoru. V loni... celý příspěvek >
Podseknutí růže, 14.6.2015
ještě jednou děkuji za rady, ale růžička to chudák nezvládla, ale ujmula se ta odseklá část která byla původně na vyhazov :-),sice má nějakých 10cm, ale už má poupátko :-D, tak holt budu čekat opět až vyroste
Podseknutí růže, 5.5.2015
dobrý den, děkuji za radu.hned to přihrnu.snad ji zachráním
Podseknutí růže, 3.5.2015
děkuji za rady, asi budu doufat v tu druhou variantu, jinak jsem si hned udělala dva řízky a píchla je do země a zakryla sklenicí(tak budu také doufat zda se chyntou) a snad se chytne i ta odseknutá odnož, které jsem se chtěla původně zbavit.
Podseknutí růže, 3.5.2015
Moc prosím o radu, dneska jsem chtěla u pnoucí růže odseknout postraní odnož a pohužel jsem si nevšimla že je kmen řůže pod zemí zahnutý a tím odseknutím výhonu jsem si ji vlastě odsekla od kořene.Je pod ní jen asi 5 slaboučkých suchých... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika