Příspěvky uživatele - petrfilipi

Vyčištěná karburátoru Stihl FS 460, 1.9.2019
Zkuste nejdříve zjistit, jaký typ (a výrobce) je ten karburátor. Pokud je to Walbro (to je třeba u pil HQ), tak na webu najdete řezy jejich malým standardním karburátorem pro zahradní techniku. Pak nebude problém karbec zase složit zpět. Moje... celý příspěvek >
Karburátor v HQ 235R, 22.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den všem. Koupil jsem starší křovinořez Husqvarna 235R, který údajně nejde do otáček. Předchozí majitel byl prase, který asi nikdy nesundal kryt, takže jsem začal důkladným čištěním včetně karburátoru. Ten měl vstupní sítko tak zanesené, že... celý příspěvek >
HQ36 - nastavení karburátoru Walbro WT-239, 29.4.2015
Tak jsem snad zvítězil. Doplnil jsem nové sítko před hlavní jehlou, ale výměna pružinky u vahadlového ventilku nepomohla, pila sice naskočíla a běžela na volnoběh, ale prostě neakcelerovala po stisknutí plynu. V nejvyšším stupni zoufalství jsem... celý příspěvek >
HQ36 - nastavení karburátoru Walbro WT-239, 29.4.2015
Ještě jsem zapomněl doplnit informaci, že když jsem vyndal H ventil, tak že jsem byl v pohodě schopen pomocí WDčka prostříknout olej až z hlavního rozprašovače, tzn. H cesta v karburátoru je taky průchozí. Lehce jsem zkoušel vyndat mosazné zalisované... celý příspěvek >
HQ36 - nastavení karburátoru Walbro WT-239, 28.4.2015
Pánové, děkuji za reakce. Taky mě mohlo napadnout prostříknout H vedení. Ale pilu jsem sestavoval včera už okolo 20. hodiny a moc jsem na to neviděl a taky jsem byl rozladěný že to stále nejde, tak mi to už moc nemyslello. Zkoušel jsem dnes... celý příspěvek >
HQ36 - nastavení karburátoru Walbro WT-239, 27.4.2015
Dobrý den všem. Už měsíc se trápím s nastavením karburátoru na HQ36. Tato pila je stará asi 20 let, ale šlapala jak švýcarské hodinky. Ted mám problém, že když studenou pilu nastartuji na sytič (to celkem jde bez problémů) a chci řezat, tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika