Příspěvky uživatele - peter2

Jahody choroba?, 28.4.2019
dobry den..co to nakoniec bolo? presne toto iste mam na jahodach.. ako ste striekali.. dakujem  peter 
Signum proti chrastovitosti a hrdzi, 14.3.2019
Ďakujem vám
Signum proti chrastovitosti a hrdzi, 14.3.2019
Dobrý deň ako striekate prosím marhule postrekom Signum proti monilioze, priamo do kvetu ako je písané v návode? Alebo pred a po odkvitnuti..ďakujem
Jahoda Rumba alebo Alba? Skusenosti, 13.3.2019
Ďakujem vám
Jahoda Rumba alebo Alba? Skusenosti, 11.3.2019
Dakujem vam za reakcie.. este som cital aj na dorodu ROXANA velke chvaly..  vysoka uroda, velke kvalitne plody..je to iba komercny tah alebo je ozaj dobra..mate vlastnu skusenost niekto prosim? 
Jahoda Rumba alebo Alba? Skusenosti, 8.3.2019 Obsahuje fotku
Hodnotnie z jednej stránky
Jahoda Rumba alebo Alba? Skusenosti, 8.3.2019
Dakujem Vam za reakcie premyslal som presne nad rumbou..vela ludi si pochvaluje karmen.. nakoniec ma oslovila este jedna odroda o ktorej zial neviem nic najst.. cital som v zahranici si chvalia odrodu ALLEGRO mate ju prosim niekto ?asi je dost... celý příspěvek >
Jahoda Rumba alebo Alba? Skusenosti, 6.3.2019
Ďakujem Vám, chcel by som vysadiť karmen a k nej ešte jednu odrodu..myslíte si Že je ešte nejaká iná odroda ktorá by vlastnostami prevyšovala rumbu a albu...?
Jahoda Rumba alebo Alba? Skusenosti, 6.3.2019
Dobrý deň plánujem kupovať jahody a premýšľal som nad Rumbou na ktorú som čítal dobre hodnotenie..v poslednom čase som sa stretol aj s odrodou Alba o ktorej píšu že by mala byť chuťovo ešte lepšia ako Rumba odolná tiež a velmi úrodná... máte prosím... celý příspěvek >
Odrůda jahod, 19.2.2019
Máte prosím nejaké skúsenosti s odrodou Alba..akú má chut, odolnosť a rosivost ďakujem
Postřik proti vlnovníku/hálčivci hrušňovému, 15.2.2019
Veľká vďaka vám
Postřik proti vlnovníku/hálčivci hrušňovému, 15.2.2019 Obsahuje fotku
Dobry den, vonku sa oteplilo na 10 st a chcel by som sulkou postriekat proti vlnovnikovi, prosim vas, je tato sulka dobra? a ako ju mam riedit? je tam pisane iba riedenie na hnojenie..dakujem 
Malotraktor kubota C znacky po novom, 30.12.2018
Zdravim vas, neviete mi prosim niekto povedat ako to je teraz s C zanckami na malotraktor kubota, iseki a pod.  myslim tie, ktore neboli doma vyrobene.. daju vam normalne C znacky ??.. uplynula mi doba 3 roky dakujem..  Peter
Jahody Karmen - jaký rozestup?, 30.11.2018 Obsahuje fotku
Ďakujem pekne za rady... no a nadbytok vody..v koryte sú vyvrtane diery podobne ako v črepníku..prebytočná voda tadiaľ odtecie..koryto je vyrobené zo sklolaminatu rozmer je 25 CM hĺbka,50 CM šírka a 16 m dlzka..Dal som hadicu rozteč 40 CM a vyšlo... celý příspěvek >
Jahody Karmen - jaký rozestup?, 29.11.2018
No, vyrábal som to najmä pre dobrý prístup a zber pre starších ľudí..ale nápad to nieje zlý aj s tými rúrami..ešte sa chcem opýtať..doteraz som používal len kvapkovu zavlahu s nastokovacimi hlavickami 4 a 8 l/h..na jahody a maliny som dával kvapkovu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika