Příspěvky uživatele - RedWolf

Auksis, 6.10.2015
Má někdo z Vás zkušenosti s odrůdou Auksis? Nakonec jsem neodolal a objednal si ji ze Slovenska i přes vysoké poštovné.Prý jde o nejchutnější litevskou odrůdu jabloní pocházející z křížení odrůd Mc Intosh x Grávštýnské.Odrůda je odolná vůči chorobám... celý příspěvek >
Coxova Reneta a Spalord - kde koupit?, 18.9.2015
To jste mě velmi uklidnila.V tom případě tam možná ještě nějakou tu jabloň přiobjednám.Nabízejí skutečně zajímavé jabloně jako je Zita, Primadela,Viktoria, Petra a ty se v nabídkách jiných espopů a školek zřídkakdy vyskytují spíše vůbec nevyskytují.
Coxova Reneta a Spalord - kde koupit?, 18.9.2015
Letos se konečně Spalord objevil na eshopu skolka-stastny.cz. tak sem si ho hned objednal.Může jít o velmi chutné jablko.Se školkou zkušenosti nemám a nikde žádné recenze o ní nejsou.Snad zasílají kvalitní stromky to se teprve uvidí.
Jabloň Winesap, 19.8.2015
Zdravím všechny čtenáře.Má někdo zkušenosti s pěstování odrůdy Winesap? Dá se tato odrůda vůbec u nás někde sehnat? Letos sem v nějakém řetězci tyto jablka dovezené z Itálie na zkoušku zakoupil a spolu s Rubínem a Jonagoldem se řadí mezi absolutní... celý příspěvek >
Carola hrušeň, 28.3.2015
Díky za příspěvek zakoupím si tu Konferenci chutově je skvělá a chodí se do vyšších poloh.
Carola hrušeň, 28.3.2015
Díky za radu ohledně odrůd.Paráda, tak to vysadím Konferenci (v blízkosti hrušně žádné bohužel nejsou nadmořská výška je tam 450 m.n.m ).Ted jen otázka jestli musím zakoupit stejnou podnož jakou má Carola (Kavkazská - hrušňový semenáč) a nebo... celý příspěvek >
Carola hrušeň, 27.3.2015
Jsem sadař amatér.Dnes jsem zasadil semenáček hrušně Carola.Na internetu jsem se dočetl, že pro vyšší výnosy je lepší pořídit pro hrušně opylovače.(protože zřejmě bude cizosprašná).Neví někdo které odrůdy jsou pro Carolu vhodné jako opylovači a nebo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika